Şentürk, Mucur’u Ziyaret Etti

Şentürk, Mucur’u Ziyaret Etti

17.01.2015

Valimiz Sayın Necati Şentürk, Mucur İlçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Mucur Kaymakamı Arif Yalçın tarafından karşılanan Valimiz Sayın Necati Şentürk, İlçe Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen toplantıda din görevlileri ve muhtarlar ile bir araya gelerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Konuşmasında, toplantılarda Mucur’un her yönüyle ele alınacağını ifade eden Valimiz Sayın Necati Şentürk, Mucur’un konumu itibari […]

Valimiz Sayın Necati Şentürk, Mucur İlçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Mucur Kaymakamı Arif Yalçın tarafından karşılanan Valimiz Sayın Necati Şentürk, İlçe Halk Eğitim Merkezinde düzenlenen toplantıda din görevlileri ve muhtarlar ile bir araya gelerek onların sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Konuşmasında, toplantılarda Mucur’un her yönüyle ele alınacağını ifade eden Valimiz Sayın Necati Şentürk, Mucur’un konumu itibari ile ilimiz için önemli bir ilçe olduğunu söyledi.

a1

2014 Yılı yatırımları ile Mucur ilçesinin eğitim, kültür ve sosyal durumunu bu toplantıda değerlendireceklerini belirten Valimiz Sayın Necati Şentürk; “Aynı zamanda 2015 Yılı Çalışma Programını da bu toplantıda belirleyeceğiz. Muhtarlarımız vatandaşlarımızla aramızdaki en önemli bağdır. Muhtarlarımızdan vatandaşlarımızın sorunlarını bizlere iletmelerini istiyoruz. Çevrenizdeki yardıma muhtaç insanlarımızı mutlaka bizlere bildirin ki biz de sorunlara çare bulalım.” dedi.

Daha sonra Mucur Belediyesini ziyaret eden Valimiz Sayın Necati Şentürk, Belediye Başkanı Ali Şahin’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Sayın Valimizin Mucur gezisinde Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ile yatırımcı daire müdürleri de hazır bulundu.

deneme

b (5) b (7)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .