Vali Şentürk, Mucur’da incelemelerde bulundu

Vali Şentürk, Mucur’da incelemelerde bulundu

12.01.2018

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Mucur ilçesinde incelemelerde bulunarak yatırımları yerinde gördü. Mucur ilçesini ziyaret eden Vali Necati Şentürk’e Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik ve ilçe protokolü de eşlik etti. Ziyaretinde Mucur’u daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalıştıklarını ifade eden Vali Necati Şentürk, yatırımları yakından takip ettiklerini söyledi. Mucur ilçesine […]


KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Mucur ilçesinde incelemelerde bulunarak yatırımları yerinde gördü.
Mucur ilçesini ziyaret eden Vali Necati Şentürk’e Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik ve ilçe protokolü de eşlik etti.
Ziyaretinde Mucur’u daha yaşanabilir bir hale getirmek için çalıştıklarını ifade eden Vali Necati Şentürk, yatırımları yakından takip ettiklerini söyledi.
Mucur ilçesine önem verdiklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Mucur Hükümet Konağının yapımına en yakın zamanda başlanacak. İlçelerimizde eğitim ve sağlık konusunda yapılan yatırımların da zamanında tamamlanması gayretindeyiz. En gözde ilçelerimizden biri olan Mucur’da yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinliyor ve çözümler buluyoruz. Amacımız daha yeşil, daha güzel, daha yaşanabilir bir Mucur meydana getirmektir” dedi.
Vali Şentürk ve beraberindeki protokolün ilçedeki programı Mucur Kültür Merkezi, Kırşehir Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Süt Toplama Merkezi ve Mucur Anadolu-İmam Hatip Lisesinde yaptıkları inceleme ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .