VALİ ŞENTÜRK, KIRŞEHİR’İ YAZACAK

VALİ ŞENTÜRK, KIRŞEHİR’İ YAZACAK

14.02.2015

  KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Kırşehir’i anlatacak bir şiir kaleme alacak. 15 Eylül 2014 tarih ve 2014/6780 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla Kırşehir Valiliği’ne atanan Necati Şentürk, şiir kitabı hazırlığında.. Valilik görevinin yanı sıra şairliği de olan ve birçok şiir kaleme alan Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir ile birlikte Ahi Evran-ı Veli’yi de anlatan bir şiir […]

 

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Kırşehir’i anlatacak bir şiir kaleme alacak.
15 Eylül 2014 tarih ve 2014/6780 sayılı Bakanlar Kurulu kararıyla Kırşehir Valiliği’ne atanan Necati Şentürk, şiir kitabı hazırlığında..
Valilik görevinin yanı sıra şairliği de olan ve birçok şiir kaleme alan Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Kırşehir ile birlikte Ahi Evran-ı Veli’yi de anlatan bir şiir kaleme alacak.
Bugüne kadar yazdığı eserleri bir kitapta toplamayı planlayan Vali Necati Şentürk, şiir kitabının Kırşehir’i ya da Ahi Evran-ı Veli’yi anlatan bir şiir tamamlanmış olacağını söyledi.
Kırşehir Valisi Necati Şentürk, “Valiliğimiz kadar şairliğimiz de meşhur, hatta bazı yerlerde şairliğimizin Valiliğimizin önüne geçtiği söyleniyor. İnşallah yakın bir tarihte bir şiir kitabı çıkaracağız. Acele etmiyorum, çünkü Kırşehir ile ilgili bir şiir, Ahi Evran ile ilgili bir şiir yazmam gerektiğini düşünüyorum. İnşallah iki şiiri de yazar tamamlarsak şiir kitabı da tamamlanmış olacak. Ve sizlerin vasıtasıyla da kitabın tanıtımını yapacağız inşallah” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .