Vali Şentürk, Kırşehir Televizyonu’nu ziyaret etti

Vali Şentürk, Kırşehir Televizyonu’nu ziyaret etti

13.02.2015

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, iade-i ziyaretler kapsamında kardeş kuruluşumuz Kırşehir Televizyonu’nu ziyaret etti. 11 Şubat 2015 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette, KTV Yönetim Kurulu Başkanı Adem Akkuş ve Haber Müdürü tarafından karşılanan Vali Şentürk’ün ziyaretinde Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir de bulundu. Kırşehir’in sorunlarını çözmede basın mensuplarının her zaman desteğine ihtiyaçları olduklarını dile getiren […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, iade-i ziyaretler kapsamında kardeş kuruluşumuz Kırşehir Televizyonu’nu ziyaret etti.

11 Şubat 2015 Perşembe günü gerçekleştirilen ziyarette, KTV Yönetim Kurulu Başkanı Adem Akkuş ve Haber Müdürü tarafından karşılanan Vali Şentürk’ün ziyaretinde Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir de bulundu.

vali tv ziyaret.avi_snapshot_00.17_[2015.02.13_10.43.51] copy

Kırşehir’in sorunlarını çözmede basın mensuplarının her zaman desteğine ihtiyaçları olduklarını dile getiren Vali Necati Şentürk, yerelde görsel ve yazılı basının halkı bilgilendirme noktasında önemli bir görev üslendiklerini dile getirdi.
Vali Şentürk, sohbet ortamında geçen KTV’yi ziyaretinin ardından Ahi TV’yi de ziyaret etti.

2 copy
Vali Necati Şentürk’ün ziyaretinde MÜSİAD ve Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan ile MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Necati Okuyucu, Ahmet Günday, Necip Kaya, Feyzullah Duran ve Sami Yazgan da hazır bulundu.
Kırşehir’de görsel basın ziyaretlerinde fikir alışverişinde bulunan Kırşehir Valisi Necati Şentürk’ün ziyareti sohbet havasında sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .