Vali Şentürk, Huzurevi’ni ziyaret etti

Vali Şentürk, Huzurevi’ni ziyaret etti

20.03.2015

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, eşi Sevim Şentürk ile birlikte Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi. Yaşlılar Haftası nedeniyle Huzurevi’ne ziyarette bulunan Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, Huzurevi sakinlerine karanfil hediye ederek onlarla birlikte yemek yediler. Ziyaretinde konuşan Vali Necati Şentürk, geçmişten gelen tecrübelerini günümüze taşıyan, hepimiz için manevi değerleri yüksek olan büyüklerimize verilen değerin […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, eşi Sevim Şentürk ile birlikte Huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.
Yaşlılar Haftası nedeniyle Huzurevi’ne ziyarette bulunan Vali Necati Şentürk ve eşi Sevim Şentürk, Huzurevi sakinlerine karanfil hediye ederek onlarla birlikte yemek yediler.
Ziyaretinde konuşan Vali Necati Şentürk, geçmişten gelen tecrübelerini günümüze taşıyan, hepimiz için manevi değerleri yüksek olan büyüklerimize verilen değerin bir ifadesi olarak ülkemizde her yıl 18-24 Mart tarihleri arası “Yaşlılar Haftası” olarak kutladığını söyledi.

 

b (2) copy
Hayatlarının büyük bölümünü devletimize ve milletimize hizmet ederek geçiren değerli büyüklerimizi rahat ettirmek için imkânlarını seferber ettiğini belirten Vali Necati Şentürk, “Değerli büyüklerimiz, bizleri her türlü şartlarda sevgileriyle, şefkatleriyle büyüterek bugünlere getirdiler. Bizler de onlara saygıyla yaklaşmalı, onların huzurlu bir ortamda hayatlarını sürdürmelerini sağlamalıyız. Yaşlılarımıza, toplum olarak verdiğimiz değerler, Türk Milletinin örf-adetlerine verdiği önemin göstergesidir. Onların hayat tecrübelerinden öğreneceğimiz çok şey var. Sizleri sık sık ziyaret ederek hem sizlerle bir arada olmak, hem de bu tecrübelerinizi dinlemek istiyoruz” dedi.
Vali Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk’ün programı Huzurevi sakinlerine karanfil dağıtmaları ve sohbet etmeleri ile sona erdi.
Aynı gün içerisinde, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara başkanlığında Huzurevi sakinlerinin yer aldığı bir heyet, Yaşlılar Haftası münasebetiyle Vali Necati Şentürk’ü makamında ziyaret ederek kendilerine gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ettiler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .