Vali Şentürk, Hakkari Gazisi Akif Gürler’i ziyaret etti

Vali Şentürk, Hakkari Gazisi Akif Gürler’i ziyaret etti

24.07.2017

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Hakkâri Çukurca’da hain terör örgütü tarafından gerçekleştirilen saldırıda havan topu atılması sonucu yararlanan Uzm. Çvş. Akif Gürler’i Kırşehir’deki evinde ziyaret etti. Uzm. Çvş. Akif Gürler’i evinde ziyaret eden Vali Necati Şentürk, gazinin kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Vali Necati Şentürk, ziyareti sırasında yapılan sohbette, iç ve dış bütün düşmanlarla […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Hakkâri Çukurca’da hain terör örgütü tarafından gerçekleştirilen saldırıda havan topu atılması sonucu yararlanan Uzm. Çvş. Akif Gürler’i Kırşehir’deki evinde ziyaret etti.
Uzm. Çvş. Akif Gürler’i evinde ziyaret eden Vali Necati Şentürk, gazinin kendisine ve ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Vali Necati Şentürk, ziyareti sırasında yapılan sohbette, iç ve dış bütün düşmanlarla vatanın bölünmez bütünlüğü ve milletin refahı için gece-gündüz demeden mücadele eden güvenlik mensuplarının hepsinin birer kahraman olduğunu belirtti.
Vali Şentürk, “Yürekleri imanla, vatan, bayrak, millet sevgisiyle dolu güvenlik güçlerimizin verdiği onurlu mücadele sayesinde birlik ve beraberliğimizi hiçbir güç bozamayacaktır. Devletimiz şehit yakınlarına ve gazilerimize her zaman destek olmaktadır. Bizler de Kırşehir’deki şehit yakınlarımızın ve gazilerimizin yanındayız. Onları yalnız bırakmıyor, sık sık ziyaret ederek birlikte olduğumuzu onlara hissettirmeye çalışıyoruz. Bu duygularla, şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de acil şifalar diliyorum” şeklinde konuştu.
Uzm. Çvş. Akif Gürler de Sayın Valimizin ziyaretinden memnun kaldığını ifade ederek kendilerine verdikleri desteklerden dolayı devletimize ve Vali Şentürk’e teşekkür etti.
Ziyaret, Vali Şentürk’ün Uzm. Çvş. Akif Gürler ile yaptığı sohbetin ardından sona erdi.
HABER MERKEZİ



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .