Vali Şentürk: “Gayretimiz eğitim kalitesini daha da yükseltmek”

Vali Şentürk: “Gayretimiz eğitim kalitesini daha da yükseltmek”

19.08.2017

KIRŞEHİR’İN eğitimde marka kent olma unvanını koruyarak, kaliteli eğitim sağlamaya önem verilirken, okullaşma oranları da ile de bu kalite sağlanıyor. Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Durdu Muzaffer Marşap Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nde incelemelerde bulunarak okul hakkında yetkililerden bilgiler aldı. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhsin Kaya ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan’ın da yer […]

KIRŞEHİR’İN eğitimde marka kent olma unvanını koruyarak, kaliteli eğitim sağlamaya önem verilirken, okullaşma oranları da ile de bu kalite sağlanıyor.
Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Durdu Muzaffer Marşap Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi’nde incelemelerde bulunarak okul hakkında yetkililerden bilgiler aldı.
İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Muhsin Kaya ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan’ın da yer aldığı ziyarette Vali Necati Şentürk, okul müdüründen de brifing aldı.
Kırşehir’de eğitime büyük önem verdiklerini ifade eden Vali Necati Şentürk, eğitimde lider olan ilimizde eğitim kalitesini daha da yükseltme gayretinde olduklarını söyledi.
Durdu Muzaffer Marşap Kız Anadolu İmam-Hatip Lisesi’ne yeni açılan akıllı kütüphaneyi ve konferans salonunu da inceleyen Vali Necati Şentürk’ün ziyareti, okul binasında yaptığı incelemeler ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .