Vali Şentürk, esnafları ziyaret etti

Vali Şentürk, esnafları ziyaret etti

23.09.2017

KIRŞEHİR’DE 18-24 Eylül tarihlerinde kutlanan 30. Ahilik Haftası ve 53. Esnaf Bayramı’nda Vali Necati Şentürk, esnafları ziyaret etti. İlk olarak Ahi Evran Külliyesi’nde açılan Boztepe standını ziyaret eden Vali Necati Şentürk’e Milletvekili Mikail Arslan eşlik etti. Boztepe Kaymakam Vekili Mucur Kaymakamı Kaya Çelik ve Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ve ilçe yöneticilerinden bilgi alan Vali […]

KIRŞEHİR’DE 18-24 Eylül tarihlerinde kutlanan 30. Ahilik Haftası ve 53. Esnaf Bayramı’nda Vali Necati Şentürk, esnafları ziyaret etti.
İlk olarak Ahi Evran Külliyesi’nde açılan Boztepe standını ziyaret eden Vali Necati Şentürk’e Milletvekili Mikail Arslan eşlik etti.
Boztepe Kaymakam Vekili Mucur Kaymakamı Kaya Çelik ve Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ve ilçe yöneticilerinden bilgi alan Vali Necati Şentürk, ayrıca Boztepe yöresi oyunlarından Tura gösterisini izledi.
Vali Necati Şentürk ve Milletvekili Mikail Arslan, Ahi Çarşısı esnafını da ziyaret ederek sorunlarını dinledi.
Esnafların Ahilik Haftasını kutlayan Vali Necati Şentürk, bütün esnaf ve aileleri ile birlikte Cacabey Meydanında Başbakan Binali Yıldırım’ın katıldığı resmi törende yer aldı.
Vali Şentürk, ziyaretinde esnaflarla sohbet etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .