Vali Şentürk, Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti

Vali Şentürk, Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti

28.01.2015

  KIRŞEHİR Vali Necati Şentürk, Kırşehir Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve Engelsiz Yaşam Merkezi yöneticilerinden bilgiler alan Vali Necati Şentürk, devletimizin bakıma muhtaç insanları koruma altına alarak şefkat elini hissettirdiğini söyledi. Devletimizin bakıma muhtaç ve engelli tüm vatandaşların hayatlarını kolay ve sıkıntısız bir […]

 

KIRŞEHİR Vali Necati Şentürk, Kırşehir Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde incelemelerde bulundu.
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve Engelsiz Yaşam Merkezi yöneticilerinden bilgiler alan Vali Necati Şentürk, devletimizin bakıma muhtaç insanları koruma altına alarak şefkat elini hissettirdiğini söyledi.

b (4) copy
Devletimizin bakıma muhtaç ve engelli tüm vatandaşların hayatlarını kolay ve sıkıntısız bir şekilde devam ettirebilmeleri için her türlü ortamı sağladığını belirten Vali Necati Şentürk, “Allah ülkemize ve devletimize zeval vermesin. Devletimiz, muhtaç, yaşlı, engelli ve kimsesizlere sahip çıkarak onlara sağlıklı mekanlarda yaşama imkanı sunuyor” dedi.
Vali Necati Şentürk’ün ziyareti, Engelsiz Yaşam Merkezi’nde yaptığı inceleme ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .