Vali Şentürk, Boztepe’de yatırımları inceledi

Vali Şentürk, Boztepe’de yatırımları inceledi

28.08.2017

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Boztepe ilçesini ziyaret ederek ilçede yapımı devam eden İlçe Emniyet Müdürlüğü inşaatında incelemelerde bulundu. İlk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Necati Şentürk, Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir’den ve ilçe yöneticilerinden ilçede yürütülen çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Ardından yapımı devam eden İlçe Emniyet Müdürlüğü inşaatında incelemelerde bulunan Vali Necati Şentürk’e ziyaretinde […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Boztepe ilçesini ziyaret ederek ilçede yapımı devam eden İlçe Emniyet Müdürlüğü inşaatında incelemelerde bulundu.
İlk olarak Kaymakamlığı ziyaret eden Vali Necati Şentürk, Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir’den ve ilçe yöneticilerinden ilçede yürütülen çalışmalar ve faaliyetler hakkında bilgiler aldı.
Ardından yapımı devam eden İlçe Emniyet Müdürlüğü inşaatında incelemelerde bulunan Vali Necati Şentürk’e ziyaretinde İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, Boztepe Kaymakamı Sedat Özdemir, Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın ve kurum müdürleri eşlik etti.
Ziyaretinde, ilçeleri daha da yaşanabilir bir hale getirme gayretinde olduklarını belirten Vali Necati Şentürk, ilçelerdeki yatırımları yakından takip ettiklerini ve yatırımların devam edeceğini söyledi.
Vali Necati Şentürk’ün Boztepe ziyareti, Şehit Mustafa Gevrek İmam Hatip Ortaokulu’nda yaptığı incelemeler ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .