Vali Şentürk, Boztepe’de

Vali Şentürk, Boztepe’de

29.09.2017

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Boztepe ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Dalgalı’nın anne-babası Kemal-Dilbar Dalgalı adına okuttuğu Mevlid programına da katılan Vali Necati Şentürk’e Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, İl Genel Meclis Üyeleri, ilçe yöneticileri ve vatandaşlar eşlik etti. Yapılan duanın ardından vatandaşlarımızla yaptığı sohbette Boztepe’nin daha da güzelleşmesi […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Boztepe ilçesini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Dalgalı’nın anne-babası Kemal-Dilbar Dalgalı adına okuttuğu Mevlid programına da katılan Vali Necati Şentürk’e Boztepe Belediye Başkanı Ramazan Aydın, İl Genel Meclis Üyeleri, ilçe yöneticileri ve vatandaşlar eşlik etti.
Yapılan duanın ardından vatandaşlarımızla yaptığı sohbette Boztepe’nin daha da güzelleşmesi ve daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çalışmalar yürüttüklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehir Merkez ile Boztepe ilçesi arasında yapılan yolun tamamlanması ile birlikte il ve ilçe arasındaki mesafe kısalacak, ulaşım daha da kolay sağlanacak. Ayrıca, ilçemizdeki yatırımlar da son hızıyla devam ediyor” dedi.
Vali Şentürk’ün programı, vatandaşlarla sohbet etmesi ve sorunlarını dinlemesi ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .