Vali Şentürk: “Boztepe en gözde ilçelerden birisi olacaktır”

Vali Şentürk: “Boztepe en gözde ilçelerden birisi olacaktır”

19.01.2015

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Boztepe ilçesini ziyaret ederek İlçe Kaymakamı Mahmut Şener’den ilçe hakkında brifing aldı. İlçede düzenlenen din görevlileri ve muhtarlar toplantısına da katılan Vali Necati Şentürk, ilçenin genel durumu hakkında ilgililerin değerlendirmelerini dinledi. Toplantıda yaptığı konuşmada, ilçede 2014 yılında yapılan çalışmaları değerlendireceklerini ifade eden Vali Necati Şentürk, ilçe merkezi ve köylerde yürütülen asfalt, […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Boztepe ilçesini ziyaret ederek İlçe Kaymakamı Mahmut Şener’den ilçe hakkında brifing aldı.

İlçede düzenlenen din görevlileri ve muhtarlar toplantısına da katılan Vali Necati Şentürk, ilçenin genel durumu hakkında ilgililerin değerlendirmelerini dinledi.
Toplantıda yaptığı konuşmada, ilçede 2014 yılında yapılan çalışmaları değerlendireceklerini ifade eden Vali Necati Şentürk, ilçe merkezi ve köylerde yürütülen asfalt, içme suları, kanalizasyon gibi yatırımlarla alınan kış tedbirleri, okulların genel durumu gibi ilçeyi ilgilendiren her türlü konunun ele alınacağını söyledi.

b (3) copy
Bu toplantıların ilçenin sosyal ve ekonomik durumunu değerlendirmede ve iyileştirmede etkili olacağını belirten Vali Necati Şentürk, “İnanıyorum ki Boztepe kısa süre sonra en gözde ilçelerden birisi olacaktır. Yamula Barajı Sulama Projesinin bitmesiyle binlerce hektar arazimiz suyla buluşacak. Özellikle Mucur ve Boztepe’deki tarım arazilerimiz, bu projeyle birlikte sulu tarıma açılacak. Şehirlerden köylere göçün arttığı şu dönemde köylerinizi terk etmeyin. İlçemizin geleceği hem tarımsal, hem de ekonomik açıdan çok parlaktır” dedi.
Vali Necati Şentürk’ün Boztepe ilçesine yaptığı ziyaretine, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Murat Bulut, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, Belediye Başkanı Ramazan Aydın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ile yatırımcı daire müdürleri de katıldı.
Vali Necati Şentürk’ün Boztepe İlçesindeki programı Malya Tarım İşletmesi’ni ziyareti ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .