Vali Şentürk, basın kuruluşlarını ziyaret etti

Vali Şentürk, basın kuruluşlarını ziyaret etti

14.02.2015

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, ilimizde yayın yapan Ahi Televizyonu ile Kırşehir Televizyonu’nu ziyaret etti. Ziyaretlerinde Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, Kırşehir Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Akkuş, haber müdürleri ve TV çalışanları ile görüşen Vali Necati Şentürk, yetkililerden bilgiler aldı. İlimizde yayın yapan televizyon kanallarını takip ettiğini söyleyen Vali Necati Şentürk, “Yerel kanalların, […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, ilimizde yayın yapan Ahi Televizyonu ile Kırşehir Televizyonu’nu ziyaret etti.

b (1) copy
Ziyaretlerinde Ahi Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Eraslan, Kırşehir Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı Adem Akkuş, haber müdürleri ve TV çalışanları ile görüşen Vali Necati Şentürk, yetkililerden bilgiler aldı.

b (3) copy
İlimizde yayın yapan televizyon kanallarını takip ettiğini söyleyen Vali Necati Şentürk, “Yerel kanalların, memleketimizin değerlerine, milletimizin törelerine, örf ve adetlerine uygun olarak yayın yapmaktadırlar. Ahi Evran-ı Veli’nin diyarında insan haklarına saygılı, doğru ve dürüst habercilik anlayışıyla yayın yapan televizyon kanallarımız ilimizin tanıtılmasında da önemli bir paya sahip. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini televizyon aracılığı ile öğreniyoruz. Televizyon kanallarımız, sadece vatandaşın dileklerini bize iletmekle kalmıyor, bizim çalışmalarımız ve duyurularımızı da vatandaşlara iletiyorlar. Bu bakımdan, televizyon kanallarımızı ve diğer yerel basınımızı çalışmalarından dolayı kutluyorum” şeklinde konuştu.
Vali Şentürk’ün ziyaretleri haber stüdyosu ve yayın odalarında incelemesi ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .