Vali Şentürk, başarılı öğrencileri ödüllendirdi

Vali Şentürk, başarılı öğrencileri ödüllendirdi

26.02.2015

Fatma Bacı Sevgi Evleri’ni ziyaret eden Vali Necati Şentürk, eğitimde başarı gösteren 27 çocuğu ödüllendirdi. Vali Necati Şentürk’ün Sevgi Evlerine yaptığı ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve kurum yöneticileri katıldı. Sevgi Evleri’nde çocuklardan derslerine çok çalışmalarını isteyen Vali Necati Şentürk, çocuklarımızın en iyi bir şekilde yetişmelerini sağlamak için devletimizin her türlü […]

Fatma Bacı Sevgi Evleri’ni ziyaret eden Vali Necati Şentürk, eğitimde başarı gösteren 27 çocuğu ödüllendirdi.
Vali Necati Şentürk’ün Sevgi Evlerine yaptığı ziyarette, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve kurum yöneticileri katıldı.
Sevgi Evleri’nde çocuklardan derslerine çok çalışmalarını isteyen Vali Necati Şentürk, çocuklarımızın en iyi bir şekilde yetişmelerini sağlamak için devletimizin her türlü imkânı sağladığını söyledi.

 

B (3) copy
Çocukların başta eğitim olmak üzere ruhen ve bedenen iyi yetişmelerini sağlamak için Sevgi Evleri’ni sık sık ziyaret ettiklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Daha önceki ziyaretimde 2014-2015 eğitim ve öğretim yılı ilk yarısında takdir ve teşekkür alan öğrencilerimizi ödüllendireceğimi söylemiştim. Bugünkü ziyaretimizde bu sözümüzü yerine getirerek başarı belgesi alan 27 çocuğumuzu ödüllendiriyoruz. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımız bizlere birer emanettir. Onları iyi bir şekilde hayata hazırlama gayreti içerisindeyiz. Allah devletimize zeval vermesin. Çocukların bütün ihtiyaçlarını karşılayan devletimiz, onlara kucak açmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.
Başarılı çocuklara çeşitli hediyeler veren Vali Necati Şentürk’ün ziyareti, kurum yetkililerinden bilgiler alması ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .