Vali Necati Şentürk’ten gazetemize kutlama

Vali Necati Şentürk’ten gazetemize kutlama

28.03.2015

Vali Necati Şentürk’ten gazetemize kutlama: “Kırşehir Çiğdem Gazetesiyerel basınımızın en önemli dinamiklerindendir” VALİ Necati Şentürk, 39. Yaşını kutlayan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” bir kutlama mesajı gönderdi. “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi’nin seviyeli yayın anlayışı ve tecrübeli kadrosu ile ilimizde yaşanan gelişmeleri Kırşehirlilere doğru ve tarafsız bir şekilde aktardığına dikkat çeken Vali Necati Şentürk, yayınladığı kutlama mesajında şu görüşlere yer […]

VALİ ÇİĞDEM

Vali Necati Şentürk’ten gazetemize kutlama:

“Kırşehir Çiğdem Gazetesiyerel basınımızın en önemli dinamiklerindendir”

VALİ Necati Şentürk, 39. Yaşını kutlayan gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” bir kutlama mesajı gönderdi.

“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi’nin seviyeli yayın anlayışı ve tecrübeli kadrosu ile ilimizde yaşanan gelişmeleri Kırşehirlilere doğru ve tarafsız bir şekilde aktardığına dikkat çeken Vali Necati Şentürk, yayınladığı kutlama mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Halkımızın doğru haber alması noktasında önemli bir görev ifa eden basın kuruluşları ülke geneli ve yayınlandığı bölgede yaşanan gelişmeleri kamuoyuna aktarırken bir yandan da toplumsal sorunları dile getirerek çözüme kavuşmasında önemli bir rol üstlenmektedir.

“İlimizde 39 yıl önce yayın hayatına başlayan Kırşehir Çiğdem Gazetesi de yerel basınımızın en önemli dinamikleri arasında yer almaktadır. Çiğdem Gazetesi, seviyeli yayın anlayışı ve tecrübeli kadrosu ile ilimizde yaşanan gelişmeleri halkımıza doğru ve tarafsız bir şekilde aktarmaya çalışırken ilimizin sahip olduğu kültürel zenginliğinin tanıtılmasına da katkı sağlamaktadır.

“Yayımladığı aktüel haberleri, gündemi yakalayan köşe yazıları, teknolojiye uygun baskı ve dizgisiyle her geçen gün kalitesini yükselten Kırşehir Çiğdem Gazetesi’nin daha uzun yıllar sorumlu gazetecilik anlayışla halkımıza ulaşacağına inanıyorum.

“Bu duygularla, Kırşehir Çiğdem Gazetesi’nin 39. Kuruluş Yıldönümüne ulaşmasında emeği geçenleri kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.”

 

Salih kullandı

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .