Vali Necati Şentürk Mucur’da Anaokulu açılışı yaptı

Vali Necati Şentürk Mucur’da Anaokulu açılışı yaptı

28.05.2015

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Mucur’da Anaokulu açılışı yaparak bir dizi ziyaretlerde bulundu. Vali Necati Şentürk, Mucur’da ilk olarak Mucur Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen sertifika törenine katıldı. Törene Vali Necati Şentürk’le birlikte Mucur Kaymakamı Arif Yalçın, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, daire […]

6 copy

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, Mucur’da Anaokulu açılışı yaparak bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Vali Necati Şentürk, Mucur’da ilk olarak Mucur Halk Eğitim Merkezi’nde düzenlenen sertifika törenine katıldı.
Törene Vali Necati Şentürk’le birlikte Mucur Kaymakamı Arif Yalçın, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, daire müdürleri ve kursiyerler katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen doğalgaz bakım ve onarım, yaşlı ve çocuk bakımı gibi meslek edindirme kurslarını başarı ile tamamlayan 65 kursiyere sertifikaları verildi.

1 copy
Daha sonra hayırsever hemşehrimiz Bekir Temiz’in katkılarıyla oğlu Mutlu Temiz adına düzenlenen Mucur ilçesindeki Askerlik Şubesi eski binasının bakım ve onarımı yapılarak açılan Mutlu Temiz Anaokulu’nun açılışını yapan Vali Necati Şentürk ve beraberindeki heyet sınıfları gezdi ve minik öğrencilerle sohbet ederek onlara hediyeler verdiler.
Mutlu Temiz Anaokulu’nda incelemelerde bulunan Vali Şentürk, eğitime yapmış olduğu katkılarından dolayı hayırsever hemşerimiz Bekir Temiz ve eşine teşekkür ederek çiçek ve plaket vererek geleceğimiz olan çocuklarınn eğitimine büyük önem verdiklerini söyledi.
Vali Şentürk’ün Mucur ziyareti, ilçede bir hayırsever tarafından yaptırılacak olan cami inşaatında yaptığı inceleme ile sona erdi.erek çiçek ve plaket takdim etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .