Vali Necati Şentürk, kurumları denetliyor

Vali Necati Şentürk, kurumları denetliyor

13.02.2018

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı. İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’den emniyette yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, ilimizdeki huzur ortamını sağlayan emniyet teşkilatı mensuplarına teşekkür etti. Köklü bir kuruluş olan şanlı Türk Polis Teşkilatının kurulduğu günden bu yana, milletimizin […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’den emniyette yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, ilimizdeki huzur ortamını sağlayan emniyet teşkilatı mensuplarına teşekkür etti.
Köklü bir kuruluş olan şanlı Türk Polis Teşkilatının kurulduğu günden bu yana, milletimizin huzuru için zaman ve mekân farkı gözetmeden, cesurca görev yaptığını belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehir ülkemizin en huzurlu illerden birisi durumunda. Güven ve huzur ortamının sağlanmasında polis teşkilatımızın yaptığı çalışmaların büyük payı var. Polislerimizin, görevlerini icra ederken vatandaşlarımızla iletişimini en üst seviyede tutması önem taşımaktadır. Fedakâr ve özverili çalışmalarından dolayı teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Vali Şentürk’ün ziyareti, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz’den emniyette yürütülen çalışmalar hakkında brifing alması ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .