Vali İbrahim Akın: “Takımımızla gurur duydum”

Vali İbrahim Akın: “Takımımızla gurur duydum”

10.09.2018

3. Ligin ilk maçında kendi sahasında Adıyaman1954’ü 4-1 yenen Kırşehir Belediyespor’un ortaya koyduğu futbol Vali İbrahim Akın’ı da memnun etti. Maçın ardından gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner’e açıklamalarda bulunan Vali İbrahim Akın, yeşil-beyazlıları ortaya koyduğu güzel futboldan, taraftarları da centilmenliklerinden dolayı kutladı. Vali Akın, “Yıllar sonra 3. Lig’teki ilk maçını evinde oynayan […]

3. Ligin ilk maçında kendi sahasında Adıyaman1954’ü 4-1 yenen Kırşehir Belediyespor’un ortaya koyduğu futbol Vali İbrahim Akın’ı da memnun etti.
Maçın ardından gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner’e açıklamalarda bulunan Vali İbrahim Akın, yeşil-beyazlıları ortaya koyduğu güzel futboldan, taraftarları da centilmenliklerinden dolayı kutladı.
Vali Akın, “Yıllar sonra 3. Lig’teki ilk maçını evinde oynayan Kırşehir Belediyespor her iki yarıda da güzel bir futbol ortaya koydu ve güzel bir sonuç aldı. Yeni baştan kurulan takımımızın ortaya koyduğu futbol ve mücadele bize daha büyük başarılar getireceğine inanıyorum. Takımımızın futbolcusundan teknik heyetine, yöneticisinden taraftarlarına kadar herkesi kutluyorum. İnşallah önümüzdeki maçlarda daha güzel sonuçlar alarak bu ligte Kırşehir’in adını altın harflerle yazdıracaklarına inanıyorum. Şampiyonluk yolunda başarılarının devamını diliyorum.”
Yeşil-beyazlı ekibin taraftarlarını ayrıca kutlayan Vali İbrahim Akın şöyle devam etti:
“Kırşehirli taraftarlarımız Türkiye’ye fair-play örneği gösterdiler. Adıyamanlı taraftarlarla şehirde birlikte gezdiler, yemek yedirip, çay ikramında bulundular. Kol kola maçça geldiler. Dostça, kardeşçe, sportmenlikle Türkiye’ye örnek oldular. Gördük maçtan sonra 5-1 kazanan takımımızı Adıyamanspor’lu taraftarlar aylakta alkışlayarak uğurladılar. Bu Kırşehir için çok güzel bir durum. Türkiye’ye örnek bir taraftar olan Kırşehirli taraftarlarımızın bir kez daha kutluyor, hep böyle olmalarını diliyorum. Ayrıca bu maçın TRT ekranlarında yayınlanması da Kırşehir’in tanıtımına katkı sağlamıştır. Bu takıma Kırşehir’de herkesin inanıp, destek vermesini istiyorum. Biz Valilik olarak her zaman takımımızın yanındayız, desteğimiz devam edecektir. İnşallah gelecek maçlarda da böyle güzel sonuçlar olmayı istiyor ve bekliyorum.” (HABER: SALİH GÜNER)

Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli:
“Bu ligte şampiyon olmak istiyoruz”

Ak Parti Kırşehir milletvekili Mustafa Kendirli, Kırşehir Belediyespor’un lige fırtına gibi başlayıp Adıyamanspor’u 51- yenmesinin ardından yaptığı açıklamada, Kırşehir’in bu ligte de şampiyon olacağına inandığını ifade etti.
Milletvekili Kendirli, maçtan sonra gazetemiz “Kırşehir Çiğdem” Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner’e bir açıklama yaparak, Adıyamanspor galibiyetini değerlendirirken, şunları söyledi:
“Bu ligte başarılı sonuçlar alarak hep zirvede kalacağımız inancındayım. Kırşehir Belediyespor’un aldığı 5-1’lik galibiyetin devamının geleceğini ve ligin sonunda da zirvede kalacağına inanıyorum. Takımımızın oynadığı futbolla galibiyeti fazlasıyla hak etti. Takımımız bugün sahada kendisine güvenenleri mahcup etmeyerek güzel bir futbol ortaya koydu ve güzel bir galibiyet aldı. İnşallah bundan sonraki maçlarda da bu güzel futbolunu ve mücadelesini sürdürerek ligi zirvede bitireceğiz. Geçen yıl şampiyon olarak 3. Lig’e çıkan takımımızın bu yıl da 3. Lig’ten şampiyon olarak 2. Lig’e çıkması için her zaman takımımızın yanında olup, destek vereceğiz.” (HABER: SALİH GÜNER)

Veli Başkan öyle mutlu ki…

Yeşil-beyazlıların Başkanı Veli Şahin, gazetemiz genel yayın koordinatörü Salih Güner’in maçı değerlendirme talebine “Ne diyeyim takımım sahada aslanlarla gibi mücadele edip, futbolunu oynadı ve bir desten yazdı” dedi.
Lig’e çıktıktan sonra Kırşehir’e layık bir takım kurmak için zor günler ve sıkıntılar geçiren Başkan Veli Şahin, kurduğu ekiple Adıyamanspor karşısında sevinçten havalara uçtu.
Gazetemizin maçı değerlendirme isteğine “Ne diyeyim takım sahada aslanlar gibi mücadele etti, formasını hakkını veren bir takımım var sahada. Hepsiyle gurur duyuyorum” dedi.
Başkan Şahin, şöyle devam etti:
“Elbette zor ve sıkıntılı bir süreçte kurduğumuz takımımız Kırşehir’in gururu oldu. Sahada yüreğini koyan, formasının hakkını sonuna kadar veren bir takımımız var. Bu takım Kırşehir’e çok yakıştı. İlk yarıyı 1-0 yenik kapatmamıza rağmen biz hiçbir zaman ümidimizi kaybetmedik ve kazanacağımıza inanıyorum. Takımım da ikinci yarıda güzel futbol ve mücadelesini ortaya koyarak güzel bir sonuç aldı. Bu galibiyetin devamının geleceğine ve bu ligte hep zirvede kalacağımıza inanıyorum. Tabi bu başarının devamı için herkesin takımımıza maddi ve manevi destek vermesini istiyorum.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .