Vali İbrahim Akın Başarılı Öğrencileri Kabul Etti

Vali İbrahim Akın Başarılı Öğrencileri Kabul Etti

17.08.2019

Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) dereceye giren öğrenciler Vali Akın’ı makamında ziyaret etti. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, öğrencilerin sınavdan iyi puan alarak ülke genelinde dereceye girmesinin kendilerini gururlandırdığını belirtti. İlimizde eğitim alanına önem verdiklerini, bunun da sınavlarda kendini gösterdiğini ifade eden Vali Akın, “Öğrencilerimizden Nevin Başak Beyhan Eşit Ağırlık’ta 137. sırayla Kırşehir 1.’si, […]

Yükseköğretim Kurumları Sınavında (YKS) dereceye giren öğrenciler Vali Akın’ı makamında ziyaret etti.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, öğrencilerin sınavdan iyi puan alarak ülke genelinde dereceye girmesinin kendilerini gururlandırdığını belirtti.
İlimizde eğitim alanına önem verdiklerini, bunun da sınavlarda kendini gösterdiğini ifade eden Vali Akın, “Öğrencilerimizden Nevin Başak Beyhan Eşit Ağırlık’ta 137. sırayla Kırşehir 1.’si, Özgür Özerdem de Sayısal’da Türkiye 41.’si olarak Kırşehir 1.’si olmuştur. Öğrencilerimizi kutluyor, diğer tüm öğrencilerimizden aynı başarıyı beklediğimizi ifade etmek istiyorum. Öğrencilerimizi, bu başarıda emeği geçen öğretmenlerini ve ailelerini de tebrik ediyorum. Öğrencilerimize bundan sonraki eğitim-öğretim hayatında başarılar diliyorum” dedi.
Öğrenciler de bundan sonraki hayatlarında başarılarına yenilerine ekleyeceklerinin sözünü verdiler.
Ziyaret, Vali Akın’ın öğrencilerle yaptığı sohbetin ardından sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .