“Vali Baba” pilav dağıttı

“Vali Baba” pilav dağıttı

12.05.2015

Pazartesi günü başlayan Ahilik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Cacabey Meydanı’nda halka “Ahi Pilavı” ikramı yapıldı. Meydanda toplanan ve uzun kuyrukların oluştuğu Ahi Pilavı dağıtımına Vali Necati Şentürk, Milletvekili Muzaffer Aslan, Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel ile çok sayıda kişi katıldı. Vali Necati […]

Pazartesi günü başlayan Ahilik Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Cacabey Meydanı’nda halka “Ahi Pilavı” ikramı yapıldı.
Meydanda toplanan ve uzun kuyrukların oluştuğu Ahi Pilavı dağıtımına Vali Necati Şentürk, Milletvekili Muzaffer Aslan, Garnizon Komutanı J. Alb. Murat Bulut, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel ile çok sayıda kişi katıldı.
Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı İsmail Yücel, meydanda toplanan vatandaşlara bizzat kendi elleriyle pilav dağıttı.
“Vali Baba” vatandaşlara kendi eliyle pilav dağıtırken, “afiyet olsun” demeyi de ihmal etmedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .