Vali Akın’ın kurum ziyaretleri devam ediyor

Vali Akın’ın kurum ziyaretleri devam ediyor

09.10.2018

Vali İbrahim Akın, kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri kapsamında Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünü ziyaret etti. Şube Müdürü Mustafa Arslan’dan kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali İbrahim Akın, kurum binası içerisinde yapımı yakın zamanda tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak olan “Tabiat Müzesi”ni de gezerek bilgiler aldı. Ziyaretinde ilimizdeki tabiat parkları, yaban hayatı ve […]

Vali İbrahim Akın, kamu kurum ve kuruluşları ziyaretleri kapsamında Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünü ziyaret etti.
Şube Müdürü Mustafa Arslan’dan kurumda yürütülen çalışmalar hakkında brifing alan Vali İbrahim Akın, kurum binası içerisinde yapımı yakın zamanda tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak olan “Tabiat Müzesi”ni de gezerek bilgiler aldı.
Ziyaretinde ilimizdeki tabiat parkları, yaban hayatı ve avcılık ile sulak alanlar hakkında yetkililerden detaylı bilgiler alan Vali İbrahim Akın, kaçak avcılığın önlenmesi için yürütülen çalışmaların yakın takipçisi olduklarını söyledi.
Biyolojik çeşitliliğin tabiatla ilişkili olan bütün kaynaklarının korunması ve bu kaynakların devamlılığının sağlanması adına yürütülen çalışmaları desteklediklerini belirten Vali İbrahim Akın, “Vatandaşlarımız tabiatın önemine dair bilinçli hareket etmeli, koruma altındaki sahalarda avcılık yapmamalı, doğayı korumada yardımcı olmalıdır.” dedi.
Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, kurum binasında yaptığı inceleme ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .