Vali Akın’ın eşinden Yaşlılar Gününde Huzurevi ziyareti

Vali Akın’ın eşinden Yaşlılar Gününde Huzurevi ziyareti

02.10.2018

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle Huzurevini ziyaret etti. Ziyaretinde Huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Vali Akın’ın eşi Saliha Akın’a Milletvekili Mustafa Kendirli’nin annesi Ayten Kendirli, Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ve eşi Münire Baykara, ilimizde faaliyet gösteren bazı […]

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü münasebetiyle Huzurevini ziyaret etti.
Ziyaretinde Huzurevi sakinleri ile bir araya gelen Vali Akın’ın eşi Saliha Akın’a Milletvekili Mustafa Kendirli’nin annesi Ayten Kendirli, Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Ramazan Baykara ve eşi Münire Baykara, ilimizde faaliyet gösteren bazı sivil toplum kuruluşlarının bayan yöneticileri, Huzurevi yöneticileri ve Huzurevi sakinleri eşlik etti.
Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, ziyareti sırasında yaptığı konuşmasında, Huzurevinde kalan büyüklerimizin hayatlarını huzurlu ve sağlıklı bir şekilde sürdürmelerinin en büyük temennileri olduğunu söyledi.
Değerli büyüklerimizin en kıymetli hazinemiz olduğunu belirten Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, “Hayat tecrübeleri ile bizlere de yol gösteren büyüklerimizi sık sık ziyaret ederek onların yanında olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz. Büyüklerimizin yüzlerini gülerken görmek bizleri de mutlu ediyor. Bizleri zorluklarla, büyük fedakârlıklarla büyüten değerli büyüklerimizin haklarını ödeyemeyiz. Kendilerinden sadece hayır dualarını bekliyoruz. Yaşlılarımıza hürmetlerimizi sadece bugün değil, her gün göstermeliyiz. Yaşlılarımıza sevgiyle, saygıyla yaklaşmamız milletçe onlara verdiğimiz değerin bir göstergesidir. Bu duygularla, tüm büyüklerimizin 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyor; sağlıklı, huzurlu yıllar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Yaşlılara günün anlamına dair karanfil de veren Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın’ın ziyareti, Huzurevi sakinleri ile tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etmesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .