Vali Akın’ın Eşinden Huzurevine anlamlı ziyaret

Vali Akın’ın Eşinden Huzurevine anlamlı ziyaret

10.03.2019

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Huzurevini ziyaret ederek kadınların gününü kutladı. Huzurevinde kalan kadınlarla tek tek ilgilenen Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, bu anlamlı günde değerli büyüklerimizi ziyaret ederek onları mutlu etmeyi amaçladıklarını söyledi. Huzurevi sakinlerini sadece bugün değil sürekli ziyaret ettiklerini belirten Vali Akın’ın eşi Saliha Akın, […]

Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Huzurevini ziyaret ederek kadınların gününü kutladı.
Huzurevinde kalan kadınlarla tek tek ilgilenen Vali İbrahim Akın’ın eşi Saliha Akın, bu anlamlı günde değerli büyüklerimizi ziyaret ederek onları mutlu etmeyi amaçladıklarını söyledi.
Huzurevi sakinlerini sadece bugün değil sürekli ziyaret ettiklerini belirten Vali Akın’ın eşi Saliha Akın, “Huzurevinde kalan büyüklerimizin hepsi bizler için çok değerli. Devletimiz onları en iyi şekilde ağırlamak için gereken bütün imkânları sağlamış durumda. Bizler de burayı sık sık ziyaret ederek onları hayır dualarını almak istiyoruz. Yüzlerini gülerken görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bu vesileyle kendilerine sağlıklı, huzurlu yıllar diliyor, başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün kadınların ve yaşlılarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum.” dedi.
Vali Akın’ın eşi Saliha Akın’ın programı, Huzurevinde kalan kadınlara karanfil dağıtması ve onlarla sohbet etmesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .