Vali Akın’dan Halk Günü

Vali Akın’dan Halk Günü

17.12.2018

Halkın içinde olan ve mütevaziliği ile sevilen Vali Akın’dan Halk Günü Kırşehir’de göreve başladığı günden bu yana hem kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret edip, çalışmaları ve sorunları yerinde tespit eden, hem de halkla iç içe olan, mütevazi kişiliği ve çalışkanlığı ile Kırşehirlilerin sevgi ve saygısını kazanmaya devam eden Vali İbrahim Akın, halkın sorunlarını da çözümlemek […]

Halkın içinde olan ve mütevaziliği ile sevilen

Vali Akın’dan Halk Günü

Kırşehir’de göreve başladığı günden bu yana hem kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret edip, çalışmaları ve sorunları yerinde tespit eden, hem de halkla iç içe olan, mütevazi kişiliği ve çalışkanlığı ile Kırşehirlilerin sevgi ve saygısını kazanmaya devam eden Vali İbrahim Akın, halkın sorunlarını da çözümlemek amacıyla “Halk Günü” düzenlemeye başladı.
İçişleri Bakanlığı’nca geçtiğimiz aylarda Valiliklerde kurulan “Açık Kapı”ya başvuran ve sorunlarını buraya ileten vatandaşlarımızın talep ve sorunlarının en kısa sürede çözüme kavuşturulması amacıyla Halk Günü toplantıları düzenlemeye başlayan Vali İbrahim Akın, ikinci “Halk Günü”nü önceki gün Valilik toplantı salonunda gerçekleştirdi.
Her toplantıda 6-7 vatandaşı kabul eden Vali İbrahim Akın, yanında Vali Yardımcısı Bünyamin Yıldız, ilgili kurum amirleri olduğu halde müracaat sahibi vatandaşların sorunlarını, isteklerini ve şikâyetlerini dinledi.
Vatandaşların talep ve şikâyetlerini bütün ayrıntılarıyla ele alan Vali İbrahim ilgili kurum amirlerine, müracaatların yasal mevzuat ve imkanlar çerçevesinde yerine getirilmesi konusunda gereken talimatları verdi.
“Halk Günü” toplantılarının her ay düzenli olarak yapılacağı ve Vali Akın’ın halkın sorunlarını, ihtiyaçlarını ve şikâyetlerini dinlemeye devam edeceği öğrenildi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .