Vali Akın’dan, Başkan Ekicioğlu’na iade-i ziyaret

Vali Akın’dan, Başkan Ekicioğlu’na iade-i ziyaret

09.04.2019

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir’de göreve başlaması dolayısıyla kendisine “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştiren Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na iade-i ziyarette bulundu. Vali Akın’ı, Kırşehir Belediyesi hizmet binası girişinde Başkan Selahattin Ekicioğlu tarafından karşıladı. Başkan Selahattin Ekicioğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, “Mazbatamızı aldıktan sonra ilk ziyaretimi Valimize yapmıştım ve yetkiyi aldığımızı söylemiştik. Kırşehir’e bundan sonra ne hizmet […]

Kırşehir Valisi İbrahim Akın, Kırşehir’de göreve başlaması dolayısıyla kendisine “hayırlı olsun” ziyareti gerçekleştiren Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na iade-i ziyarette bulundu.
Vali Akın’ı, Kırşehir Belediyesi hizmet binası girişinde Başkan Selahattin Ekicioğlu tarafından karşıladı.
Başkan Selahattin Ekicioğlu, ziyarette yaptığı konuşmada, “Mazbatamızı aldıktan sonra ilk ziyaretimi Valimize yapmıştım ve yetkiyi aldığımızı söylemiştik. Kırşehir’e bundan sonra ne hizmet yaparsak hep birlikte, başta Sayın Valimiz olmak üzere, kamu kuruluşlarımız birlikte uyumlu bir şekilde çalışıp, yapacağız. Kırşehir’e hizmet etme yolunda da en güzelini yapmak için elimizden gelen çabayı göstereceğiz. İade-i ziyaretlerinden dolayı Sayın Valimize teşekkür ediyorum” dedi.
Vali İbrahim Akın da ziyarette yaptığı açıklamada, “31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda Sayın Selahattin Ekicioğlu Kırşehir’de Belediye Başkanı olarak seçilmişlerdir. Mazbatasını aldılar göreve başladılar. Göreve başlamalarının hemen akabinde, Meclis Üyesi arkadaşlarımızla birlikte Valiliğimize nezaket ziyaretinde bulundular. Ben de bugün hemen iade-i ziyarette bulunmak, hem de kendilerine bir kez makamda hayırlı olsun dileklerimi iletmek üzere ziyaret ettim. Kendisini Belediye Başkanı seçilmesinden dolayı tebrik ediyorum. Bundan sonraki görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Hep birlikte Kırşehir’i daha ileriye taşımak için çalışacaklarını da belirten Vali İbrahim Akın, “Kırşehir bizim ortak paydamız. Kırşehir’in gelişmesi, büyümesi noktasında Valiliğimiz ve Belediyemiz olarak her türlü iş birliği yapmak suretiyle şehrimizi bulunduğu noktada daha ileriye taşıma noktasında hep birlikte emek sarf edeceğiz. Gayret göstereceğiz. Bundan sonraki çalışmalarınızda, bütün meclis üyesi arkadaşlarımıza personelimiz ile birlikte başarılar ve kolaylıklar diliyorum” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .