Vali Akın Ziraat Odası’nı ziyaret etti

Vali Akın Ziraat Odası’nı ziyaret etti

10.08.2018

Kırşehir’de göreve başladıktan sonra ilimizi, kurum ve kuruluşları ziyaret ederek bilgiler alan Vali İbrahim Akın, son olarak Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek Oda Başkanı Bekir Tan’dan faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, Ziraat Odalarının temel görevlerinden birisinin de çiftçilerin menfaatlerini korumak olduğunu söyledi. Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli […]


Kırşehir’de göreve başladıktan sonra ilimizi, kurum ve kuruluşları ziyaret ederek bilgiler alan Vali İbrahim Akın, son olarak Ziraat Odası Başkanlığını ziyaret ederek Oda Başkanı Bekir Tan’dan faaliyetleri hakkında bilgiler aldı.
Ziyaret sırasında konuşan Vali İbrahim Akın, Ziraat Odalarının temel görevlerinden birisinin de çiftçilerin menfaatlerini korumak olduğunu söyledi.
Ziraat Odalarının çiftçilere her türlü desteği sağlayan önemli bir kuruluş olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Ülkemizin en köklü sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Ziraat Odaları ülkemiz ve çiftçimiz için çok büyük hizmetler yapmaktadır. Ziraat odaları çiftçilerimizin bilinçlendirilmesi, sorunlarının hükümetimize iletilmesi, sorunlara çözümler üretilmesi, üretim artışını sağlamak gibi konuda çiftçimize yardımcı olan bir kurumdur. Özellikle geçiminin büyük kısmını tarım ve hayvancılıktan sağlayan ilimizdeki tarımsal faaliyetleri önemsiyoruz. Ziraat Odası yönetimine yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diliyorum.” dedi.
Ziraat Odası Başkanı Başkanı Bekir Tan ve yönetim kurulu üyeleri de Vali İbrahim Akın’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiler.
Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, yetkililerden kurumda yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler alması ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .