Vali Akın Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu

Vali Akın Sanayi Sitesi’nde incelemelerde bulundu

03.10.2018

Vali İbrahim İbrahim Akın, önceki gün kerestecilerin bulunduğu alanda meydana gelen yangının ardından Kılıçözü Sanayi Sitesi’ne giderek incelemelerde bulundu. Ziyaretinde Kılıçözü Sanayi Sitesi yöneticileri ile istişarelerde bulunan Vali İbrahim Akın, işletme sahiplerinin sorunlarını dinledi. Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, sanayide kerestecilerin olduğu bölümde dün çıkan yangında iş yerleri ve malları zarar gören işletme sahiplerine geçmiş olsun […]


Vali İbrahim İbrahim Akın, önceki gün kerestecilerin bulunduğu alanda meydana gelen yangının ardından Kılıçözü Sanayi Sitesi’ne giderek incelemelerde bulundu.
Ziyaretinde Kılıçözü Sanayi Sitesi yöneticileri ile istişarelerde bulunan Vali İbrahim Akın, işletme sahiplerinin sorunlarını dinledi.
Vali İbrahim Akın’ın ziyareti, sanayide kerestecilerin olduğu bölümde dün çıkan yangında iş yerleri ve malları zarar gören işletme sahiplerine geçmiş olsun dileklerini iletti ve incelemelerde bulundu.
Yangında zarar gören esnafların sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen Vali İbrahim Akın, bir daha yangın olaylarının yaşanmaması için gerekli önlemleri alacaklarını, esnafın da bu konuda yapmaları gerekenleri dile getirdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .