Vali Akın, okullarda incelemelerde bulundu, öğrencilerle yemek yedi

Vali Akın, okullarda incelemelerde bulundu, öğrencilerle yemek yedi

06.11.2019

Vali İbrahim Akın, Öğretmen Ömer Aydın İlk ve Ortaokulu ile 30 Ağustos Zafer İlkokulunda incelemelerde bulundu. Programına Öğretmen Ömer Aydın İlkokulunu ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Okul Müdürü Recep Sulubulut’tan okulun durumu ve öğrenciler hakkında bilgiler aldı. Daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Vali Akın, Türkçe bilmeyen öğrenciler için açılan Uyum Sınıflarını da […]

Vali İbrahim Akın, Öğretmen Ömer Aydın İlk ve Ortaokulu ile 30 Ağustos Zafer İlkokulunda incelemelerde bulundu.
Programına Öğretmen Ömer Aydın İlkokulunu ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Okul Müdürü Recep Sulubulut’tan okulun durumu ve öğrenciler hakkında bilgiler aldı. Daha sonra sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet eden Vali Akın, Türkçe bilmeyen öğrenciler için açılan Uyum Sınıflarını da ziyaret etti.
Ardından 30 Ağustos Zafer İlkokuluna geçen Vali İbrahim Akın, Okul Müdürü Hüseyin Yaşar’dan bilgiler aldı ve öğrencilerle öğle yemeği yedi.
Ziyaretleri sırasında yaptığı konuşmada, Kırşehir’de eğitim kalitesini daha da artırmak için çalışmalar yürüttüklerini belirten Vali İbrahim Akın, eğitimde marka kent olan ilimizde eğitim hayatını önemsediklerini vurguladı.
Öğrencileri bilgili, donanımlı, milli ve manevi değerlerimize saygılı bireyler olarak yetiştirme gayretinde olduklarını ifade ede Vali Akın, “Öğrencilerimizin sadece derslerinde ve sınavlarda değil, hayatın her alanında başarılı olmaları için çalışmalar yürütülmektedir. Öğrencilerimizi geleceğe hazırlamada öğretmenlerinizin ve ailelerinizin de payı büyük. Bu vesileyle, tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum.” dedi.
İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz’in de yer aldığı program, Vali Akın’ın okul binasında incelemelerde bulunması ve öğretmenlerle yaptığı toplantı ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .