Vali Akın Mucur’da…

Vali Akın Mucur’da…

08.06.2018

Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Programına ilk olarak Mucur Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik’ten ilçe ve ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı. Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Mucur’un gelişmesi için ilçe yöneticileri ile ortak çalışmalar yapacaklarını ifade eden Vali İbrahim Akın, Mucur’daki yatırımların zamanında tamamlanması […]

Vali İbrahim Akın, Mucur ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Programına ilk olarak Mucur Kaymakamlığını ziyaret ederek başlayan Vali İbrahim Akın, Mucur Kaymakamı Kaya Çelik’ten ilçe ve ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.
Ziyaret sırasında yaptığı konuşmada Mucur’un gelişmesi için ilçe yöneticileri ile ortak çalışmalar yapacaklarını ifade eden Vali İbrahim Akın, Mucur’daki yatırımların zamanında tamamlanması için gerekli hassasiyeti göstereceklerini söyledi.
Mucur’da vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerin kalitesinin yükseltilmesinin önemine dikkat çeken Vali İbrahim Akın, “İlçemizde eğitim başta olmak üzere devam eden tüm yatırımların takipçisi olacağız. Mucur’u daha yaşanabilir, daha kalkınmış bir ilçe haline getirmek için halkımızın yaşam standardını yükseltecek projeler yapacağız.” Dedi.
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Mucur Belediyesini ziyaret eden Valimiz Sayın İbrahim Akın, Belediye Başkanı Ali Şahin’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Daha sonra esnafları ziyaret ederek onlarla sohbet eden Vali İbrahim Akın, Mucur Polis Merkezi Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek ilgililerden brifing aldı.
Vali İbrahim Akın’ın Mucur gezisine Mucur Kaymakamı Kaya Çelik’in yanı sıra İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Ekemen, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Demir ile ilçe protokolü eşlik etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .