Vali Akın, Kırşehir-Mucur yolunun yapımını yakından takip ediyor

Vali Akın, Kırşehir-Mucur yolunun yapımını yakından takip ediyor

28.08.2018

Vali İbrahim Akın, yapımı devam eden Kırşehir-Mucur arasındaki yol çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak hizmete alınması için çalışmaları yakından takip ediyor. Kurban Bayramı’nı Kırşehir’de geçirerek halkla bayramlaşan Vali İbrahim Akın, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nce trafik kazalarının yaşanmaması için aldığı tedbirleri yakından takip ederken, sürücüleri de trafik kurallarına uyardı. Bu arada yenileme çalışmaları nedeniyle İnaç köyü civarında […]

Vali İbrahim Akın, yapımı devam eden Kırşehir-Mucur arasındaki yol çalışmalarının en kısa sürede tamamlanarak hizmete alınması için çalışmaları yakından takip ediyor.
Kurban Bayramı’nı Kırşehir’de geçirerek halkla bayramlaşan Vali İbrahim Akın, Kırşehir Emniyet Müdürlüğü’nce trafik kazalarının yaşanmaması için aldığı tedbirleri yakından takip ederken, sürücüleri de trafik kurallarına uyardı.
Bu arada yenileme çalışmaları nedeniyle İnaç köyü civarında tek şeritten ulaşıma devam eden bölüme giderek hem çalışmaları yakından takip eden Vali İbrahim Akın, “Kurban Bayramı ve yaz tatili nedeniyle ilimizde trafikte araç yoğunluğu ciddi oranda artış gösterdi. Çok şükür bu bayramda ilimiz genelinde ciddi bir kaza yaşanmadı. Bu konuda Kırşehir Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizin yoğun denetimleri ve çalışmaları oldu. Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizi kutluyorum. İlimiz genelindeki karayollarında devam eden çalışmaların da biran önce tamamlanmasına gayret ediyoruz. Şu anda Kırşehir-Mucur arasında devam eden yolumuzun bir kısmında çalışmalar asfalt atılacak hale getirildi. İnşallah en kısa sürede bu yolumuz tamamlanarak ulaşımda büyük rahatlama olacaktır” dedi.
Kırşehir’de bayramın huzur ve mutluluk içerisinde geçtiğini, sadece Kaman’da bir maden ocağında yaşanan üzücü olayda bir kişinin can verdiğini belirten Vali Akın, “Ben bu maden ocağını daha önce ziyaret ettiğimde göçüğün meydana geldiği yer dikkatimi çekmiş ve bu konuda çalışanlarını uyarmıştım. Tabi gönlüm böyle üzücü bir kazanın olmamasıydı” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .