Vali Akın KADEM İl Temsilciliğini ziyaret etti

Vali Akın KADEM İl Temsilciliğini ziyaret etti

31.01.2019

Vali İbrahim Akın, eşi Saliha Akın ile birlikte Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kırşehir Temsilciliği’ni ziyaret etti. Ziyaretinde yaptığı konuşmada, kadınların toplumumuzda önemli bir yeri olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, ülkemizde kadına verilen değerin bir ifadesi olarak KADEM aracılığıyla önemli projeler yürütüldüğünü söyledi. Kadınların sosyal, kültürel ve ekonomik hayata katılmalarını, kadınların bu alanlarda daha aktif […]

Vali İbrahim Akın, eşi Saliha Akın ile birlikte Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kırşehir Temsilciliği’ni ziyaret etti.
Ziyaretinde yaptığı konuşmada, kadınların toplumumuzda önemli bir yeri olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, ülkemizde kadına verilen değerin bir ifadesi olarak KADEM aracılığıyla önemli projeler yürütüldüğünü söyledi.
Kadınların sosyal, kültürel ve ekonomik hayata katılmalarını, kadınların bu alanlarda daha aktif olmalarını sağlamak ve kadınların haklarını aramak için KADEM’in önemli bir görevi üstlendiğini ifade eden Vali İbrahim Akın, il temsilciliğine çalışmalarında başarılar diledi.
Kadın ve Demokrasi Derneği Kırşehir Temsilcisi Seher Ünsal ve dernek üyeleri de Vali Akın ve eşine gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı duydukların memnuniyeti ifade ederek teşekkür ettiler.
Ziyaret, KADEM Kırşehir Temsilcisi Seher Ünsal’ın dernek ve faaliyetleri hakkında Vali Akın’la bilgiler vermesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .