Vali Akın, Jandarma Komutanlığı’nda Değerlendirme toplantısına katıldı

Vali Akın, Jandarma Komutanlığı’nda Değerlendirme toplantısına katıldı

08.03.2019

Vali İbrahim Akın, İl Jandarma Komutanlığında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Tören mangası tarafından karşılanan ve şeref defterini imzalayan Vali İbrahim Akın, ziyaretinde İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran’dan bilgiler alarak değerlendirme toplantısı yaptı. Vali İbrahim Akın, değerlendirme toplantısının açılışında yaptığı konuşmada milletimizin huzuru ve güvenliğinin sağlanmasında, kamu düzeninin korunmasında jandarma teşkilatına önemli […]

Vali İbrahim Akın, İl Jandarma Komutanlığında incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Tören mangası tarafından karşılanan ve şeref defterini imzalayan Vali İbrahim Akın, ziyaretinde İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran’dan bilgiler alarak değerlendirme toplantısı yaptı.
Vali İbrahim Akın, değerlendirme toplantısının açılışında yaptığı konuşmada milletimizin huzuru ve güvenliğinin sağlanmasında, kamu düzeninin korunmasında jandarma teşkilatına önemli görevler düştüğünü söyledi.
Günün her saatinde yoğun çalışmalar sergileyen jandarma teşkilatı mensuplarının daima üstün görev anlayışıyla hizmet ettiğini belirten Vali İbrahim Akın, “Vatandaşlarımızla birebir iletişim kurarak can ve mal güvenliğimizin sağlanması yönünde çalışan jandarma personelimizin her zaman örnek bireyler olarak hareket ettiklerine inanıyoruz. Bugünkü ziyaretimizde gerçekleştireceğimiz toplantıda jandarma teşkilatımızın çalışmalarını değerlendirip eksikleri görme fırsatı bulacağız.” dedi.
Vali Akın’ın ziyaret programı, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran’dan çalışmaları hakkında bilgiler alması ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .