Vali Akın Ekonomi Kurulu’nu topladı

Vali Akın Ekonomi Kurulu’nu topladı

07.11.2018

İl Ekonomi Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı. Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ilgili kurum amirleri ve ilimizdeki özel sektör yatırımcıları ile iş adamları katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, İl Ekonomi Toplantısı’nın ilimizin ekonomik […]

İl Ekonomi Toplantısı, Vali İbrahim Akın başkanlığında yapıldı.
Valilik Toplantı Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali İbrahim Akın’ın yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Emre Şahinci, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ilgili kurum amirleri ve ilimizdeki özel sektör yatırımcıları ile iş adamları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali İbrahim Akın, İl Ekonomi Toplantısı’nın ilimizin ekonomik durumu ve potansiyeli ile devam eden kamu ile özel sektör yatırımlarının, üretim ve istihdam konularının değerlendirilmesi amacıyla düzenlendiğini söyledi.
İlimizdeki yatırımların, üretim ve istihdam konularının bugünkü toplantıda görüşüleceğini belirten Vali İbrahim Akın, “Bu toplantı, şehrimizin ekonomik aktörleri, esnaflarımız, işadamlarımız ve onların oluşturduğu meslek kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile birlikte yapılmaktadır. İlimizde istihdam sağlayan, yaptığı ihracatla ülke ve ilin ekonomisine katkıda bulunan yatırımcı kuruluşlarımızın yürüttükleri faaliyetleri önemsiyoruz.” dedi.
Toplantı, ilgili kamu kurum ve kuruluş amirlerinin görüşlerinin alınması ile sona erdi.(HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .