Vali Akın: “Desteğimiz sürecek”

Vali Akın: “Desteğimiz sürecek”

13.06.2018

Vali Akın: “Desteğimiz sürecek” Kırşehir Belediyespor’dan Vali Akın’a ziyaret Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Vali İbrahim Akın’ı makamında ziyaret etti. Vali İbrahim Akın, Başkan Veli Şahin ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Kırşehir Belediyespor’u bulunduğu noktalardan daha iyi seviyelere getireceklerine inandığını söyledi. Geçen yıl kulübün başına geldikten sonra önce takımın adını değiştirerek […]

Vali Akın: “Desteğimiz sürecek”

Kırşehir Belediyespor’dan Vali Akın’a ziyaret

Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin ve yönetim kurulu üyeleri Vali İbrahim Akın’ı makamında ziyaret etti.
Vali İbrahim Akın, Başkan Veli Şahin ve heyetine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek Kırşehir Belediyespor’u bulunduğu noktalardan daha iyi seviyelere getireceklerine inandığını söyledi.
Geçen yıl kulübün başına geldikten sonra önce takımın adını değiştirerek işe başladıklarını ve kısa sürede oluşturdukları kadroyla adım adım hedefe ulaştıklarını anlatan Başkan Veli Şahin, “Biz lige şampiyonluk parolası ile başlamamıştık. Biz hedefi olan bir kadro kuracağımızı açıklamış ve bunu yapmıştık. İlk yarıyı üst sıralarda tamamlayınca birkaç takviye yaparak, yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcu ve taraftarıyla kenetlendik ve adım adım şampiyonluğa ulaştık. Önce grubumuzda şampiyon, ardından play-off’ta 5. Grup şampiyonu Nevşehirspor’u yenerek alnımızın akıyla ve bileğimizin gücüyle Kırşehirsporumuzu uzun yıllar sonra yeniden 3. Lig’e çıkardık. Tabi bu iş belirli bir maddi kaynağa ihtiyacı var. Sizden önceki Valimiz Sayın Necati Şentürk’ün, Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci’nin, Milletvekillerimiz Sayın Mikâil Arslan ve Salih Çetinkaya ile İl Genel meclisi üyelerimizin de de destekleri oldu. 3. Lig’e de yine aynı hedefle giriyoruz. Güçlü ve hedefi olan bir kadro kuruyoruz. İnşallah bu ligte de başarılı olup 2. Lig’e yükselmek istiyoruz. Bu konuda Valilik olarak sizlerin de destek vereceğinize inanıyor, sizlere Kırşehir Valiliği görevinde başarılar diliyorum” dedi.
Şehrin takımına ilin bütün dinamikleri ve taraftarlarıyla birlikte sahip çıkacaklarına inandığını ifade eden Vali İbrahim Akın, “Kırşehirspor’un yıllar sonra sizlerin başkanlığı döneminde şampiyon olup 3. Lig’e yükseldiğini biliyorum. Bu sezon 3. Ligde mücadele edecek olan Kırşehir Belediyesporumuza biz de her türlü desteği vereceğiz. Taraftarlarımızın da maçlarda takımlarını yürekten desteklemelerini bekliyoruz. İnanıyorum ki birlikte daha nice başarılara, şampiyonluklara şahit olacağız. Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine de başarılar diliyorum.” dedi.
Kırşehir Belediyespor Başkanı Veli Şahin ve yönetim kurulu üyelerinin de Vali Akın’a hayırlı olsun dileklerini sundukları ziyaret, yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .