Vali Akın Çiçekdağı’nda

Vali Akın Çiçekdağı’nda

11.10.2018

Vali İbrahim Akın, Çiçekdağı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İlk olarak Çiçekdağı Hükümet Konağına giden Vali İbrahim Akın, Kaymakam Burak Akeller’den ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı. Ardından Çiçekdağı Belediye Başkanlığına geçen Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı İsmail Deniz’den ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanı’nı […]

Vali İbrahim Akın, Çiçekdağı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İlk olarak Çiçekdağı Hükümet Konağına giden Vali İbrahim Akın, Kaymakam Burak Akeller’den ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.
Ardından Çiçekdağı Belediye Başkanlığına geçen Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı İsmail Deniz’den ilçede yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.
Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanı’nı ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Çiçekdağı Devlet Hastanesi’nde de incelemelerde bulundu. Çiçekdağı Bulamaçlı Kaplıcasında da incelemelerde bulunan Vali Akın, yetkililerden kaplıca hakkında bilgiler aldı.
Ziyaretinde yaptığı konuşmada, devam eden yatırımlar hakkında yerinde bilgiler almak için ilçelere ziyaretler gerçekleştirdiklerini belirten Vali İbrahim Akın, geçiminin çoğunluğunu tarım ve hayvancılıktan sağlayan Çiçekdağı’nın daha da gelişip daha kalkınabilir bir ilçe haline gelmesi için çalışmalar yürüttüklerini söyledi.
Ziyaretleri sırasında Çiçekdağı ilçesinde yaşayan vatandaşlarımızla da sohbet eden Vali İbrahim Akın’ın programı, Köseli Belediyesini ziyaret etmesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .