Vali Akın Boztepe’yi ziyaret etti

Vali Akın Boztepe’yi ziyaret etti

05.11.2018

Vali İbrahim Akın, Boztepe ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İlk olarak Boztepe Hükümet Konağını ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Boztepe Kaymakam Vekili Nurullah Cemil Erciyas’tan ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı. Ardından Boztepe Belediyesini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Ramazan Aydın’dan ilçede yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Boztepe’de yapımı devam […]

Vali İbrahim Akın, Boztepe ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
İlk olarak Boztepe Hükümet Konağını ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Boztepe Kaymakam Vekili Nurullah Cemil Erciyas’tan ilçede devam eden yatırımlar hakkında brifing aldı.
Ardından Boztepe Belediyesini ziyaret eden Vali İbrahim Akın, Belediye Başkanı Ramazan Aydın’dan ilçede yürütülen faaliyetler hakkında bilgiler aldı.
Daha sonra Boztepe’de yapımı devam eden emniyet binasında incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın, ilçe emniyet amirliğini de ziyaret etti. İlçe Jandarma Komutanlığını da ziyaret eden Vali İbrahim Akın, ilçeyi ilgilendiren her türlü konuda gerçekleşen yatırımları ve çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi.
Geçiminin büyük çoğunluğunu tarım ve hayvancılıktan sağlayan Boztepe ilçesinin daha yaşanabilir bir ilçe olması, gelişen şartlara oranla daha da iyileşmesi için önemli çalışmalar yürütüldüğünü belirten Vali İbrahim Akın, “Asfalt çalışmaları, içme suları, kanalizasyon, kurum binalarındaki iyileştirmelerin hepsi vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmetler sunmak içindir. Diğer bütün ilçelerde olduğu gibi Boztepe ilçemizde de yapılan yatırımları önemsiyoruz.” dedi.
İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz ile İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran’ın da eşlik ettiği ziyaretlerde Vali İbrahim Akın’ın Boztepe İlçesindeki programı, Malya Tarım İşletmesi’ni ziyaret etmesi ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .