Vali Akın, başarılı öğrenciyi ödüllendirdi

Vali Akın, başarılı öğrenciyi ödüllendirdi

01.08.2019

Vali Akın, başarılı öğrenciyi ödüllendirdi Vali İbrahim Akın, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alarak dereceye giren 5. sınıf öğrencisi Muhammet Emin Yıldız’ı ödüllendirdi. Ömer Halisdemir İmam-Hatip Ortaokulu öğrencisi Muhahmmet Emin Yıldız ve ailesini makamında kabul eden Vali İbrahim Akın, yaptığı konuşmada, öğrencinin başarısının kendilerini gururlandırdığını belirterek öğrencimizin bu başarısının tüm […]

Vali Akın, başarılı öğrenciyi ödüllendirdi

Vali İbrahim Akın, İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavında tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alarak dereceye giren 5. sınıf öğrencisi Muhammet Emin Yıldız’ı ödüllendirdi.

Ömer Halisdemir İmam-Hatip Ortaokulu öğrencisi Muhahmmet Emin Yıldız ve ailesini makamında kabul eden Vali İbrahim Akın, yaptığı konuşmada, öğrencinin başarısının kendilerini gururlandırdığını belirterek öğrencimizin bu başarısının tüm öğrencilerimize örnek olması gerektiğini söyledi.

Eğitimde marka kent olan Kırşehir’de öğrencimizin bu başarıyı elde etmesinde emeği geçen öğretmenlerine ve ailesine teşekkür ederek öğrencimizi tebrik eden Vali İbrahim Akın, öğrencimizin gelecekte eğitim hayatındaki başarılarına yenilerini ekleyeceğine inandığını söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Şevket Karadeniz, Okul Müdürü Özgür Kurudal ve öğrencinin ailesinin de yer aldığı ziyaret, Vali Akın’ın Muhammet Emin Yıldız’ı çeşitli hediyelerle ödüllendirmesi ve yapılan sohbet ile sona erdi. (HABER MERKEZİ)

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .