Vali Akın Akçakent’te muhtarlarla bir araya geldi

Vali Akın Akçakent’te muhtarlarla bir araya geldi

30.08.2018

“Vatandaşlarımızın taleplerini imkanlar ölçüsünde karşılayacağız” Kırşehir’deki kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek, sorunları ve çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali İbrahim Akın, Akçakent ilçesini ziyaret ederek düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi. Akçakent Kaymakamlığı konferans salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Valimiz Sayın İbrahim Akın, muhtarların köy ve mahallelerinde var olan sorunlarını dinlemek ve bu sorunlara çözümler üretmek […]

“Vatandaşlarımızın taleplerini imkanlar ölçüsünde karşılayacağız”

Kırşehir’deki kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret ederek, sorunları ve çalışmaları hakkında bilgiler alan Vali İbrahim Akın, Akçakent ilçesini ziyaret ederek düzenlenen toplantıda muhtarlarla bir araya geldi.
Akçakent Kaymakamlığı konferans salonunda düzenlenen toplantıda konuşan Valimiz Sayın İbrahim Akın, muhtarların köy ve mahallelerinde var olan sorunlarını dinlemek ve bu sorunlara çözümler üretmek için bu toplantıyı düzenlediklerini söyledi.
İlçelerimize ve köylerimize hizmetleri en iyi şekilde götürerek vatandaşlarımızın memnuniyet seviyesini en üst düzeye çıkarma gayretinde olduklarını belirten Vali İbrahim Akın, “Akçakent’e yapılan yatırımlar ilçenin yaşam kalitesinin artırılması, gelişip kalkınması yönünden önem taşımaktadır. Bizler de ilçede devam eden yatırımların yakın takipçisi olacağız. Bu toplantıda muhtarlarımız, vatandaşlarımızın sorunlarını ve köyleri ya da mahalleleri ile ilgili meseleleri bizlere iletecekler. Bizler de bu sorunları dinleyip değerlendirecek, ilgili kurumlarımızla koordineli bir şekilde çözüm bulacağız. Köylerimizin sıkıntılarını gidermek için devletimizce sağlanan kaynaklar İl Özel İdaresi ve Köylere Hizmet Götürme Birliği aracılığıyla yol, su gibi altyapı hizmetlerine dönüştürülmektedir. Günümüzde köyler de ilçeler de şehir merkezleri kadar gelişmekte, buna bağlı olarak ihtiyaçlar da artmaktadır. Bizlere düşen görev, vatandaşlarımızın taleplerini imkanlar ölçüsünde en kısa sürede karşılamaktır.” dedi.
Vali İbrahim Akın, muhtarlarla yapılan toplantının ardından Akçakent Kaymakamı Serhat Doğan ve ilgili kurum amirlerinden, ilçede devam eden yatırımlar ve yürütülen çalışmalar hakkında brifing aldı.
Brifing toplantısının ardından Kaymakamlık binasında incelemelerde bulunan Vali İbrahim Akın kaymakamlık birimlerini de gezerek personelden çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Daha sonra Akçakent Belediye Başkanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret eden Vali İbrahim Akın’ın ilçedeki programı Dulkadirli Yer Altı şehrinde yaptığı inceleme ile sona erdi.
Vali İbrahim Akın’a Akçakent programında Kaymakam Serhat Doğan, Akçakent Belediye Başkanı Yılmaz Kılıç, İl Emniyet Müdürü İsmail Hakkı Akyüz, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Ferhat Kuran, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve ilgili kurum amirleri eşlik etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .