UZUN ÇARŞI DA YENİLENİYOR

UZUN ÇARŞI DA YENİLENİYOR

26.08.2017

KIRŞEHİR’DE ana caddelerin yenilenme çalışmalarının yanı sıra mahallelerde devam eden alt ve üst yapı çalışmaları Uzun Çarşı’da da devam ediyor. Çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Uzun Çarşı esnafıyla bir araya gelerek çalışmaları yerinde inceledi. Uzun Çarşı mevkiinde esnaf ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, çarşıda yapılan […]

KIRŞEHİR’DE ana caddelerin yenilenme çalışmalarının yanı sıra mahallelerde devam eden alt ve üst yapı çalışmaları Uzun Çarşı’da da devam ediyor.
Çeşitli programlar ve düzenlediği ziyaretlerle halkın içinde olan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Uzun Çarşı esnafıyla bir araya gelerek çalışmaları yerinde inceledi.
Uzun Çarşı mevkiinde esnaf ziyaretlerine devam eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, çarşıda yapılan çalışmaları anlatarak esnafın isteklerini dinleyerek proje hakkında bilgiler verdi.
Başkan Bahçeci, esnaf ziyaretleri esnasında alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet etti.
İnsan odaklı hizmet ürettiklerini belirten Başkan Bahçeci, “Her şey vatandaşımızın yaşamını kolaylaştırmak için. Vatandaşlarımızın yapılan hizmetlerden memnuniyetini gördükçe mutlu oluyoruz. Üretmiş olduğumuz projeler ve yapmış olduğumuz hizmetlerle Kırşehir’i yıllardır yapılmayan hizmetlerle kavuşturduk. Hemşerilerimizin günlük hayatını kolaylaştırmak adına düzenlemeler yaptık. Sosyal ve kültürel belediyeciliğin sorumluluklarını yerine getirerek Kırşehir’i yaşanabilir bir şehir haline getirmeye çalışıyoruz. Bundan sonraki süreç içinde hizmetlerimiz devam edecek çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor” dedi.
Esnafla sohbet ederek, çalışmalar hakkında görüşlerini aldıklarını ve proje bittiğinde Uzun Çarşı’nın nasıl olacağını anlattığını belirten Başkan Bahçeci, Uzun Çarşı düzenleme çalışmasının hızla devam ettiğini ve bittiğinde Uzun Çarşı’nın eski günlerindeki gibi şehrimizin en güzel çarşısı olacağını kaydetti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .