Uyuşturucuya geçit yok

Uyuşturucuya geçit yok

23.01.2018

Piyasa değeri 50 bin TL olan toplam bin 170 adet ekstasy hap ve 7 gram esrar ele geçirildi…

KIRŞEHİR’İN Kaman ilçesinde yapılan operasyonda bin 170 adet uyuşturucu hap ve 7 gram esrar maddesi ele geçirildi.
Doğu-batı güzergahında geçiş noktasında yer alan ilimiz Kırşehir’de zehir tacirlerine göz açtırmayan Kırşehir Polisi, Kaman-Ankara yol girişinde yaptıkları şüpheli araç kontrolünde uyuşturucu madde ele geçirdi.
Yapılan operasyonda araçta bulunan, Ü.K. (26), M.Y. (27) ve Y.Ö. (30) yakalandı. Yakalanan şahısların üst ve araçlarında yapılan aramalarda, piyasa değeri 50 bin TL olan toplam bin 170 adet ekstasy hap ve 7 gram esrar ele geçirildi.
Yakalanan 3 kişinin haklarında uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan yapılan işlemlerden sonra Adliyeye sevk edildiği bildirilirken, şüpheli durumlara karşı halkın dikkatli olarak duyarlılık gösterip polis ile irtibata geçmesi istendi.
Kaman İlçe Emniyet Müdürlüğü Müdür Vekili Komiser Süleyman Karadavut, “İlimiz narkotik ekiplerinin istihbaratı ve koordinasyonu ile Kaman İlçe Emniyet Ekipleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda yüklü miktarda uyuşturucu hap ele geçirildi. Kaman’da halkımızın huzuru ve sağlığı için bu operasyonlar her zaman devam edecektir. Halkımızdan da bu tür konularda duyarlı olmalarını ve emniyet ekiplerimize yardımcı olmalarını istiyoruz” dedi.
(HABER: Mualla CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .