Üniversite kayıt için gelen öğrencilerini karşılıyor

Üniversite kayıt için gelen öğrencilerini karşılıyor

16.08.2017

Öğrencisine verdiği önemi her fırsatta göstermeye çalışan Ahi Evran Üniversitesi bu yıl da öğrencileri için karşılama stantları kurdu. Ahi Evran Üniversitesi, 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi için kayıt yaptırmaya gelen yeni öğrencilerini karşılıyor. Bu kapsamda Ahi Evran Üniversitesi personelleri şehir merkezi ve şehirlerarası terminalde stantlar kurarak üniversitemize kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere ve velilere yardımcı oluyor. Üniversite eğitimini […]

Öğrencisine verdiği önemi her fırsatta göstermeye çalışan Ahi Evran Üniversitesi bu yıl da öğrencileri için karşılama stantları kurdu.
Ahi Evran Üniversitesi, 2017-2018 Eğitim-Öğretim dönemi için kayıt yaptırmaya gelen yeni öğrencilerini karşılıyor. Bu kapsamda Ahi Evran Üniversitesi personelleri şehir merkezi ve şehirlerarası terminalde stantlar kurarak üniversitemize kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere ve velilere yardımcı oluyor.
Üniversite eğitimini Ahi Evran Üniversitesi’nde almayı tercih eden öğrencilerin kayıt işlemleri yoğun olarak devam ederken, öğrenci sayası her geçen yıl artan Ahi Evran Üniversitesi’nde öğrencilerin barınma noktasında sıkıntı yaşanacağını Kredi ve Yurtlar Kurumu Kırşehir İl Müdürü Faruk Şahin açıklamıştı.
14-18 Ağustos 2017 tarihleri arasında sürecek olan kayıt işlemleri için şehre gelen öğrenciler ve veliler stantlarda kayıt işlemleri, şehir ve üniversite hakkında bilgiler alıyor.
Ahi Evran Üniversitesi, kayıt yaptırmaya gelen öğrencilere ve velilere şehir merkezi ve şehirlerarası terminalde kurulan stantlarda belli saatlerde ücretsiz servisler ile ulaşım imkanı da sağlıyor.
Ayrıca stantlarda öğrenciler ve veliler tanıtım materyalleri verilerek üniversite ve şehrimiz hakkında bilgilendiriliyor.
Kırşehir’e ilk kez geldiklerini söyleyen öğrenciler ve veliler, gördükleri ilgi ve hizmetten memnun kaldıklarını belirterek kendilerine bu olanakları sağlayan Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya teşekkür ettiler. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .