Ünal Kaya’dan 15 Temmuz Mesajı

Ünal Kaya’dan 15 Temmuz Mesajı

17.07.2017

Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya, 15 Temmuz’un yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesajında, birliğimize kast edenin kim olursa olsun affedilmeyeceğini vurgulan Ünal Kaya, şunları kaydetti: “Türk Milleti tarih boyunca gerek düşmanlarla, gerekse düşmanlara taşeronluk yapan hainlerle mücadele etmiştir ve etmektedir. Birliğimize, varlığımıza ay-yıldızlı Türk bayrağımıza kasteden kim olursa olsun affedilemez. “Masum insanların canına, malına […]

Dünya Kırşehirliler Dernek Başkanı Ünal Kaya, 15 Temmuz’un yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Mesajında, birliğimize kast edenin kim olursa olsun affedilmeyeceğini vurgulan Ünal Kaya, şunları kaydetti:
“Türk Milleti tarih boyunca gerek düşmanlarla, gerekse düşmanlara taşeronluk yapan hainlerle mücadele etmiştir ve etmektedir. Birliğimize, varlığımıza ay-yıldızlı Türk bayrağımıza kasteden kim olursa olsun affedilemez.
“Masum insanların canına, malına ve bu şerefli Türk milletinin toprağına göz diken şer odakların oyunları her zaman bertaraf olmuştur. Şer odakların şer olarak gözüktüğü hain planlarının ardından hayır tecelli ederek, şerefli Türk milleti milli diriliş ve milli uyanışa geçmiştir.
“Unutmayalım ki! Bizler ecdadın emanetini milli duygular çerçevesinde gerekirse bu vatan uğruna seve seve canını verecek asil Türk milletiyiz. İsimleri, kimlikleri ne olursa olsun Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve milletinin canına kasteden hiçbir olay hafife alınamaz ve kabul edilemezdir.
“Aşık Paşa’nın Türkçe uğruna, Ahi Evran’ın vatan uğruna, Şeyh Edebali’nin devlet uğruna, Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti uğruna yedi düvele karşı verdikleri mücadele ve savaşlar asla ve asla unutulamaz.
“Siyasi kimliğimiz ne olursa olsun, adımız ne olursa olsun, memleketimiz neresi olursa olsun biz birlikte Türkiye’yiz. Moğolların Anadolu’yu istila ettiği zamandan Çanakkale sırtlarına kadar gelen düşmanın bizlerle bir tarih hesabı var. Bu hesap bir günün değil yüzyılın hesabıdır. Bazen içimizden hainleri satın alarak, bazen içimize nifak tohumları ekerek, bazen de sinsi emellerinin hesabını yıllara yayarak yapılan yapılanmalarıdır. Düşman tarihin hesabını bizlerden almak isterken bizler tarihimizi şan ile şeref ile koruyarak milli birlik ve bütünlüğümüzden ödün vermeden, askeri, polisi, politikacısıyla Türk örf adetlerimizi koruyarak, geleceğimize yetiştireceğimiz nesillerimizin mimarı ile mümkün olacaktır.
“Ülkemizin ta ecdattan bugüne yurt olmasında, bu topraklar uğruna canını ortaya koyarak şehit olan şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, minnetle, şükranla anıyoruz. Allah düşmana fırsat vermesin. Ne mutlu Türk’üm diyene.”
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .