Ümit Özdağ’dan gazetemize ziyaret

Ümit Özdağ’dan gazetemize ziyaret

19.09.2018

Ahilik Haftası etkinliklerine katılmak üzere şehrimize gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, sivil toplum kuruluşlarını, bazı gazeteleri ziyaret etti. İl Başkanı Müfit Göçen ve kalabalık bir partili grubuyla birlikte gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i de ziyaret eden Ümit Özdağ, gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet etti. Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları dile […]

Ahilik Haftası etkinliklerine katılmak üzere şehrimize gelen İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, sivil toplum kuruluşlarını, bazı gazeteleri ziyaret etti.
İl Başkanı Müfit Göçen ve kalabalık bir partili grubuyla birlikte gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i de ziyaret eden Ümit Özdağ, gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet etti.
Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik sıkıntıları dile getiren Özdağ, bu sıkıntıları aşmak için herkesin fedakârlıklarda bulunurken, Türk halkının ülkeyi idare edenlerden de aynı fedakârlıkları beklediğini ifade etti.
Yeni kurulan bir parti olarak girdikleri ilk seçimde yüzde 10 oranında oy alarak Meclis’e girmenin de önemli bir başarı olduğuna dikkati çeken Özdağ, “Partimiz 24 Haziran seçimlerinde her türlü baskıya rağmen, medya ambargosuna rağmen ilk girdiği seçimde aldığı önemli bir başarıdır. Tabi biz aldığımız sonuçları yeterli görmüyoruz. Apar topar girdiğimiz seçimlerde aday tercihlerinde de bazı yanlışlıklarımız olmuştur. Bu nedenle mahalli idareler seçimlerine iddialı hazırlanıyoruz. İnşallah bu seçimde partimiz ülkemizde büyük başarı kazanacak ve yerelde halkımızın beklentilerine karşılık vereceğiz” diye konuştu.
Özdağ, Kırşehir ziyaretleri çerçevesinde Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile bazı basın kuruluşlarını da ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundu. Ayrıca Cacabey Meydanı’nda açılan Kitap Fuarı ve stantları gezen Özdağ, ardından şehrimizden ayrıldı. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .