“Ülkemizin ve Kırşehir’imizin sorunları katlanarak artıyor”

“Ülkemizin ve Kırşehir’imizin sorunları katlanarak artıyor”

18.03.2015

MHP Milletvekili aday adayı Yıldırım Türk’ten gazetemize ziyaret…

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekilli Aday Adayı Prof. Dr. Cemil Yıldırım Türk, gazetemizi “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti ve bazı açıklamalarda bulundu.

Yıllardır Kırşehirli hemşehrilerimize verdiği sağlık hizmetleri ile herkesin sevgi saygısını kazanan Prof. Dr. Yıldırım, ziyaretinde adaylık gerekçelerini açıkladı.
Ülkenin birlik ve beraberliği zedelenmiş ve ayrışma noktasına gelindiğini ve Kırşehir’in sorunlarının her geçen katlanarak arttığını belirten Yıldırım Türk ziyarette yaptığı açıklamada şunları söyledi:

YILDIRIM TÜR GAZETE ZİYARETİ (3) copy
“Kırşehir ve ülke sevdası ile dolu bir hemşehriniz olarak, memleketime ve milletime hizmet etme adına, 25. dönem milletvekilliğine aday adayıyım. Bugüne kadar bir hekim olarak hemşehrilerime verdiğim hizmete, siyaset alanında devam edebilmek için yola çıktım. Yola çıka nedenim; Kırşehir’in ve ülkemin her geçen gün kötüye giden sorunlarına çözüm üretme noktasında bir şeyler yapma istek ve arzusudur. Kırşehir’in sorunları her geçen gün katlanarak artmakta, ülkem ise kaosa doğru sürüklenmektedir. Cumhuriyet değerlerinden uzaklaşılmakta ve kazanımları birer birer kaybedilmektedir. Ülkenin birlik ve beraberliği zedelenmiş ayrışma noktasına gelinmiştir. Çevresinde saygın ve kısmi sorunları olan bir ülke varken, saygınlığını kaybeden, bütün komşularıyla sorunlu bir ülke haline dönüşülmüştür.
Ülke içerisinde ise, işsizlik ve yoksulluk vatandaşı perişan etme noktasına gelmiştir. Çağdaş ve demokratik yaşam biçiminden uzaklaşılan, kamu vicdanında hak ve adaletin ortadan kalktığına dair düşüncenin oluştuğu, suçlunun karşılığını bulamadığına dair bir duygunun yerleşmeye başladığı bir hale gelinmiştir. İçerde toplumun güvenliği kaybolmuş, demokratik tepkilere yapılan orantısız müdahaleler yeni çıkarılacak yasalarla daha katı ve sert hale getirilmeye çalışılmaktadır. Bu şartlar altında; iktidarın bugüne kadar yaptıklarına dur diyebilecek, bu durumdan ülkeyi kurtarabilecek gücün ve kadroların Milliyetçi Hareket Partisi’nde olduğuna inanıyorum. Aday adaylığım sürecinin milletvekilliğine dönüşmesi durumunda, bugüne kadar sürdürdüğüm, doğruluk ve dürüstlük felsefesinden ayrılmadan, siz değerli hemşehrilerime hizmet edeceğime söz veriyorum.”
Gazetemiz sahibi Murat Seyitgazioğlu ve Genel Koordinatör Salih Güner’le bir süre sohbet eden Yıldırım Türk, 7 Haziran seçimlerinde Kırşehirlilerin doğru karar vereceklerine inandığını sözlerine ekledi.YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

kürşat altay

kırşehir için MİRZAOĞLU bence en doğru karar

18.03.2015, 17:15
ALİ CAN DEMİR

KÜRŞAT BEY BİR KONUDA KATILIYORUM SİZE SAYIN MİRZAOĞLU nun çalışmaları inkar edilemez. ve bazı adaylara baktığımız da havalarından geçilmiyor sanki parti ye yıllarını vermişler gibi. kendilerini kurtarıcı olarak gösteriyorlar….. ALLAH onları ıslah etsin ALLAH onların eline bizleridüşürmesin

20.03.2015, 13:23

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .