“Ülkemize her şey tozpembe gösteriliyor”

“Ülkemize her şey tozpembe gösteriliyor”

03.01.2019

Kırşehir İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen: “Ülkemize her şey tozpembe gösteriliyor” İYİ Parti il Başkanı Müfit Göçen, ülke ekonomisinin çok kötü yönetildiğini ve halen de yönetilmeye devam ettiğini ileri sürdü. AK Parti iktidarının, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in halka verdiği vaadleri kendi vaadleriymiş gibi tek tek yerine getirmeye başladığını ifade eden Başkan Müfit […]

Kırşehir İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen:

“Ülkemize her şey tozpembe gösteriliyor”

İYİ Parti il Başkanı Müfit Göçen, ülke ekonomisinin çok kötü yönetildiğini ve halen de yönetilmeye devam ettiğini ileri sürdü.
AK Parti iktidarının, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in halka verdiği vaadleri kendi vaadleriymiş gibi tek tek yerine getirmeye başladığını ifade eden Başkan Müfit Göçen, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Ülkemiz ekonomisi maalesef çok kötü yönetilmiş ve yönetilmeye devam edilmektedir. Milletin neler yaşadığından haberdar olmayan iktidar her şeyi toz pembe göstermekte ve yandaş medyanın ‘2018 ekonomide altın yıl oldu’ başlığı ile anons yapabiliyor. Tüm olumsuzlukları dile getiren partimizin sunduğu; emeklilikte yaşa takılan, andımız ve Fetö’nün siyasi ayağının araştırılması gibi kanun tekliflerimiz Cumhur ittifakınca reddedilmiştir.
“Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından dile getirilen vaatlerimiz, Ak Parti hükümeti tarafından tek tek kendi vaatleriymiş gibi halkın yararına icra ediliyor. Hükümet tarafından halkımıza kendi icraatları gibi sunulan vaatlere birkaç örnek vermek istiyorum.
“1. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanına hitaben kendi maaşına yaptığın %26 zammı, asgari ücretlilere de yap dedi. Hükümet 2019 için asgari ücreti % 26 arttırarak 2020-TL yaptı.
“2. Genel Başkanımız, ‘doğal gaz ve elektriğe Dolar yükseldi diye zam yaptınız, şimdi dolar düşüyor o halde yapılan bu zammı geri alın’ dedi. Hükümet 1 Ocak’tan 2019 itibariyle doğalgaz ve elektriğe %10 indirim yapacağını halka müjde olarak beyan etti.
“3. Genel Başkanımız, fındık taban fiyatının en az 15 TL olması gerektiğini beyan etti. Hükümet, fındık taban fiyatını 14,5 TL olacak diye açıkladı.
“4. Sadece kendi açıkladıkları şekilde kamuoyunun kabul ettiğini düşünenler milletin her şeyin farkında olduğunu unutmamalıdırlar.
“24 Haziran 2018 Genel seçimleri neticesinde Meclisteki 40 İYİ Parti Milletvekili, halkın yararına olan icraatları tek, tek dile getirmeyi ve bunların icra edilmesini yukarıdaki örnekte olduğu gibi bizzat takipçisi olacaktır. Bu vesile ile hemşerilerimin yeni yıllarını kutlar sağlık ve mutluluklar dilerim.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .