“Ülkemiz ve Kırşehir’imiz daha iyi günler yaşayacak”

“Ülkemiz ve Kırşehir’imiz daha iyi günler yaşayacak”

11.11.2017

AK Parti İlçe Başkanı Av. Bilgihan Altaş:
“Ülkemiz ve Kırşehir’imiz daha iyi günler yaşayacak”

Geçtiğimiz günlerde yapılan AK Parti Merkez İlçe Kongresi’nde başkan seçilen Av. Bilgehan Altaş, bazı yönetim kurulu üyeleriyle birlikte gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Bilgehan Altaş, ekonomi işlerinden sorumla başkan yardımcısı İbrahim Çelik, siyasi ve hukuk işlerinden sorumlu başkan yardımcısı Yusuf Bulut, Avukat Halil Atak, Tanıtım Medya Başkanı Sinem Zahide Korkut ve yönetim kurulu üyesi Fatma Nur Özçelik Cuma günü gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek gazetemiz genel yayın koordinatörü Salih Güner’le bir süre görüştüler.
Ziyarette AK Parti Merkez İlçe Başkanı Altaş, “Kırşehir Çiğdem”in yayınlarını ilgiyle takip ettiklerini ve Kırşehir’in gündemini oluşturan saygın bir gazete olduğunu belirterek, “Partimiz iktidara geldiği günden bu yana ülkemize ve Kırşehir’imize pek çok güzel hizmetlerde bulundu ve halkımızın teveccühünü kazandı. Bu nedenle partimiz her kesimin sevgi ve saygısını kazandı. Kırşehir’de her seçimde başarıyla çıkan, birinci olan AK Parti hem ülkemize, hem de Kırşehir’imize daha güzel hizmetler yapmaya devam edecektir. Halkımızın güven ve teveccühüne layık olmaya çalışıyoruz. Kapımız ve gönlümüz bütün hemşehrilerimize açıktır” dedi.
Kırşehir il genelinde üye sayısının 27 bini geçtiğini, Merkez ilçedeki üye sayısının da 16 bin 100 olduğunu ifade eden Başkan Av. Bilgehan Altaş, “Partimizdeki üye sayışımız her geçen gün hızla artıyor. Yaptığımız kongrede şahsıma güven duyan başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve tüm teşkilat mensuplarımıza ve üyelerimize teşekkür ediyorum. İnşallah görev sürem içinde teşkilatımla birlikte Kırşehir’de oyumuzu daha da arttırarak, ülkemize ve Kırşehir’imize en güzel hizmetleri yapmaya devam edeceğiz. Bin inanıyorum de ülkemiz ve Kırşehir’imizi daha iyi ve güzel günler yaşayacak” diye konuştu.
Ülkemize 15 Temmuz darbesini yaşatan FETÖ Terör Örgütü’yle partisinin büyük mücadeleler verdiğini de hatırlatan Başkan Bilgehan Altaş, “Partimiz Fethullah Terör Örgütü’nü fark edince bu hainler 17-25 Aralık’ta büyük operasyona adım atmıştı. Biz bunun üzerine bu tarihten önce ve sonra partimizdeki bu örgüt mensuplarını uzaklaştırmıştık. Şu an partimizde hiçbir FETÖ örgüt mensubu ve bu örgüte gönül veren kimse yoktur, hepsi temizlenmiştir” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .