“ÜÇÜNCÜ LİG’TE DE ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN BİR KADRO KURUYORUZ”

“ÜÇÜNCÜ LİG’TE DE ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN BİR KADRO KURUYORUZ”

11.06.2018

Başkan Bahçeci, Kırşehir Belediyespor’un yeni sezondaki hedefini gazetemize açıkladı: “ÜÇÜNCÜ LİG’TE DE ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN BİR KADRO KURUYORUZ” YILLARCA Amatör Lig’te mücadele ettikten sonra, geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’te şampiyon olarak 3. Lig’e yükselen Kırşehir Belediyespor’un onursal başkanı, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni sezondaki hedefini de şampiyonluk olarak belirledi. Kırşehir’e ve Kırşehirlilere layık bir kadro kurup, […]

Başkan Bahçeci, Kırşehir Belediyespor’un yeni sezondaki hedefini gazetemize açıkladı:

“ÜÇÜNCÜ LİG’TE DE ŞAMPİYONLUĞA OYNAYAN BİR KADRO KURUYORUZ”

YILLARCA Amatör Lig’te mücadele ettikten sonra, geçen sezon Bölgesel Amatör Lig’te şampiyon olarak 3. Lig’e yükselen Kırşehir Belediyespor’un onursal başkanı, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, yeni sezondaki hedefini de şampiyonluk olarak belirledi.
Kırşehir’e ve Kırşehirlilere layık bir kadro kurup, 3. Lig’te şampiyonluğa oynamak istediklerini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, taraftarlara verdiği “Kırşehir Belediyespor’un yeri daha üst ligler olacak” sözünü yerine getireceğinin müjdesini verdi.
Kırşehir’in her alanda büyüyüp, gelişirken sporda geri kalmasını kimsenin düşünemeyeceğini belirten Başkan Bahçeci, bu konurda gazetemize şunları söyledi:
“Ben 9 yıl önce göreve geldiğimde Kırşehirsporumuz 2. Lig’te idi. Ama o zamanlar kulübün başında olanların kötü yönetimleri sonucu maalesef takımımız amatör kümeye kadar düştü. Ben Belediye Başkanı olarak açık ve şeffaf bir yönetim ve hesaptan yanaydım. Bana hesap veremeyen, ucu açık, gelir gideri belli olmayan, paraların nasıl harcandığını bilmediğim hiçbir işin içinde olmam ve olmadım da. Bu yüzden yıllarca 2. Ve 3. Lig’te ilimizi temsil eden Kırşehirsporumuzun Bölgesel Amatör Lig’te mücadele etmesini elbette ben de istemezdim. Ama bunun sorumlusu ben değil, o zaman ki yönetmeler olmuştu. Tabi bu nedenle Kırşehirspor’un yıllarca amatör ligte olmasından herkes ben de üzüntü duydum. Çok şükür geçen sezon başında takımımızı Belediyespor bünyesine alarak, başına da Başkan Yardımcımız Veli Şahin’i getirerek büyük bir başarı elde ederek şampiyon olup 7 yıl aradan sonra 3. Lig’e yükseldik. Tabi yeni sezon için hazırlıklarımız da devam ediyor. Yeni sezon için de şampiyonluğa oynayacak bir kadro kuruyoruz. Geçen seneki gibi aynı. İlla şampiyon olacak diye bir şey yok. Ama iddialı, başarılı, dürüst, efendi bir takım kuracağız. Yani şeyimiz o. Taraftarlarımıza ve Kırşehir’e layık bir takımla güzel günler yaşayacağımız inancandayım. Bu konuda Veli Başkanımız teknik heyetini kurdu, transfer çalışmalarına hız verdi. İnşallah yeni sezonda şampiyonluk hedefleyen, ligte Kırşehir’i en iyi şekilde temsil eden bir takım kuracaktır. Biz de belediye olarak üzerimize düşen desteği vereceğiz. Tabi taraftarlarımızın, bu ili yöneten herkesin, sivil toplum kuruluşlarımızın da desteği ile bu hedefimize ulaşmak için destek ve katkılarını bekleyeceğiz.”
Kırşehir Belediyespor’un bu sezon elde ettiği şampiyonluğu bir çok ilin, ilçenin, hatta belediyenin gıpta ile baktığını ve örnek gösterdiğini de belirten Başkan Bahçeci, “Elbette Kırşehir Belediyespor’un başarısı hepimizi gururlandırdı, sevindirdi, sokaklara döktü. Bu başarı tesadüfi bir başarı değildi. Valisiyle, milletvekilleriyle, belediye başkanıyla, kulüp yönetimiyle, takımın teknik direktörü, futbolcusu, taraftarıyla bütünleşmesiyle, inancıyla elde edilmiş bir başarıdır. Biz bunu başardık. 3. Lig’te te aynı ivmeyi yakalayarak birlik ve beraberlik içinde olursak, bütünleşir ve inanırsak şampiyon olup 2. Lig’e çıkabiliriz. Biz bunun için elimizden gelen her şeyi yapacağız. İnşallah Kırşehir’de sporu da Kırşehir Belediyespor’la ayağa kaldıracağız. Yeter ki birlik ve bütünlük içinde olalım, kenetlenelim. Başarıyı ve sevinci hep birlikte yakalayalım” diye konuştu. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .