U-19 Ligi başlıyor…

U-19 Ligi başlıyor…

27.12.2018

Kırşehir’de 6 takımın mücadele edeceği U-19 Gençler Ligi’nde heyecan bu hafta oynanacak olan 2 karşılaşmayla başlayacak. Yabanlıspor, Yeşil Kamanspor, Atak Gençlikspor, Mucurspor, Kırşehirgüçlüler ve Çayağzıspor’un oynayacağı U-19 Gençler Ligi il birinciliği maçları Cumartesi günü 2 karşılaşmayla start alacak. Cumartesi günü sezonun açılışını Yabanlıspor ile Çayağzıspor yapacak. Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 11.00’da başlayacak. […]

Kırşehir’de 6 takımın mücadele edeceği U-19 Gençler Ligi’nde heyecan bu hafta oynanacak olan 2 karşılaşmayla başlayacak.
Yabanlıspor, Yeşil Kamanspor, Atak Gençlikspor, Mucurspor, Kırşehirgüçlüler ve Çayağzıspor’un oynayacağı U-19 Gençler Ligi il birinciliği maçları Cumartesi günü 2 karşılaşmayla start alacak.
Cumartesi günü sezonun açılışını Yabanlıspor ile Çayağzıspor yapacak. Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak olan karşılaşma saat 11.00’da başlayacak.
Ligin 1’inci haftasının diğer maçlarında ise saat 13.00’te Kırşehirgüçlülerspor ile Atak Gençlikspor karşılaşacak. Mücadele Bağbaşı Sentetik sahasında oynanacak.
Haftanın kapanış maçında ise Yeşil Kamanspor sahasında Mucurspor ile karşılaşacak. Kaman İlçe Stadı’nda oynanacak olan karşılaşma saat 13.00’te başlayacak.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .