“TUZ KOKTU ARTIK!”

“TUZ KOKTU ARTIK!”

25.03.2015

AKP’de Arınç-Gökçek kavgasına CHP İl Genel Meclisi Üyesi A. Gazi Özer’den değerlendirme:
“TUZ KOKTU ARTIK!”

gazi özer (6)6 copy

CHP Kırşehir İl Genel Meclisi Üyesi Gazi Özer, ülkede yaşanan son olayları değerlendirdi ve “sözün bittiği yerdeyiz” dedi.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek arasında yaşanan söz düolusunun Türkiye’nin nasıl yönetildiğinin en güzel göstergesi olduğunu ifade eden CHP İl Genel Meclisi Üyesi A. Gazi Özer “Ülkemizin nasıl yönetildiğini bir kez daha ortaya çıktı. Tuz koktu” dedi.
Kırşehirlilerin 7 Haziran seçimlerinde AKP iktidarına dur demeleri gerektiğini belirten Gazi Özer “13 yıldır ülkemizi idare edenlerin kirli çamaşırları artık iyice gün yüzüne çıkmaya başladı. Ülkenin kaynaklarının nasıl hortumlandığı, nasıl yandaşlar peşkeş çekildiğini artık kendileri itiraf ediyorlar. AKP hükümeti ülkemizi her geçen gün karanlığa götürüyor. İnsanlar geleceğinden endişeli, kamuda çalışanların tümü baskı altında. Ülke insanların can ve mal güvenliği yok. Ülkemizi idare edenler halkı değil, kendilerini kurtarmanın peşinde. Kırşehir seçmeni hep iktidarlara ders vermiştir. Bu seçimde de AKP iktidarına dur diyerek gerekli dersi vereceklerine inanıyorum. Artık sözün bittiği yere geldik. Bu seçim ülkemiz insanlarının AKP’den kurtuluş seçimi olacaktır” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .