Türkoğlu, gazetecilerin gününü kutladı

Türkoğlu, gazetecilerin gününü kutladı

23.10.2017

KIRŞEHİR Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, yerelden genele sosyal, kültürel, ekonomik gelişime katkı sağlamak suretiyle Türkiye’nin büyümesine ve kalkınmasına doğrudan katkı sunan gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladı. Yayınladığı mesajda, toplumun düşüncesinin sesi olan basın mensuplarının Kırşehir’de de sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sunduğunu belirten Kamu […]

KIRŞEHİR Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, yerelden genele sosyal, kültürel, ekonomik gelişime katkı sağlamak suretiyle Türkiye’nin büyümesine ve kalkınmasına doğrudan katkı sunan gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Yayınladığı mesajda, toplumun düşüncesinin sesi olan basın mensuplarının Kırşehir’de de sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sunduğunu belirten Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm. Dr. Suat Türkoğlu, şunları kaydetti:
“Gazetecilik, fedakârlık ve sorumluluk isteyen zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir. Kamu yararına hizmet yapmakta olan gazeteci arkadaşlarımız, ilimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişmesine ve kalkınmasına önemli katkılar sağlamaktadır.
“Ülkemizin geleceği ve milletimizin menfaatleri doğrultusunda ilkeli, doğru ve tarafsız bir şekilde çalışarak halkın haber alma hakkını sağlayan ve toplumun genel talep ve görüşlerini kamuoyuna yansıtma görevini üstlenen basın mensuplarımız bu yönüyle milletin duygularına tercüman, düşüncelerine ses olmaktadırlar.
“Basın çalışanlarımızın prensipli ve tarafsız yayıncılık anlayışı içerisinde yerine getirdikleri bu önemli görevleri için teşekkür eder, İlimiz Kırşehir’de görev yapan tüm gazete, radyo ve televizyon çalışanlarının, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutlar, selam ve sevgilerimi sunarım.”
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .